Polonia Bytom - Comarch Cracovia (dwugłos trenerski)
Rudolf Rohaček (trener Comarch Cracovii): - Był to bardzo szybki, dynamiczny mecz, w którym było dużo twardej gry. Kibicom mógł on się podobać. Prowadziliśmy 3:0, ale troszeczkę skomplikowaliśmy sobie mecz w samej końcówce. Gospodarze nie mieli jednak czasu, by strzelić więcej bramek.
Andrzej Secemski (drugi trener Polonii): - Potrzebujemy zwycięstwa. Mieliśmy nadzieję, że uda się zostawić jakieś punkty w Bytomiu w starciu z Mistrzem Polski. Niestety nie udało się. Mimo to uważam, że druga tercja była najlepszą tercją w tym sezonie. Tempo tego meczu było bardzo szybkie.
DG
