Aktualność

We wtorek kolejny sparing Mistrzów Polski

Obie drużyny zmierzyły się ze sobą w miniony piątek, wtedy to spotkanie zakończyło się zwycięstwem bytomian 6:3. We wtorek nadarzy się zatem okazja do rehabilitacji.

Mecz odbędzie się na lodowisku przy ulicy Siedleckiego 7 w Krakowie. Początek o godzinie 17:00.

DG