Rudolf Roháček: Nie mamy się czego wstydzić! [VIDEO]
- Rywale mieli przewagę tylko w pierwszej tercji, natomiast kolejne były już wyrównane. Uważam, że zagraliśmy dobry mecz i nie mamy się czego wstydzić - powiedział trener Rudolf Roháček po wyjazdowym meczu z Straubing Tigers w Hokejowej Lidze Mistrzów.
Więcej:
