Martin Baumann: Kibice stworzyli wspaniałą atmosferę [VIDEO]
- Jestem pod ogromnym wrażeniem publiczności w Krakowie. Atmosfera była naprawdę niesamowita. Z pewnością tu jeszcze wrócimy - powiedział Dyrektor Generalny Hokejowej Ligi Mistrzów Martin Baumann, który był naszym gościem podczas meczu z Straubing Tigers.