Aktualność

Rudolf Roháček: Do końca czerwca będziemy trenować w Krakowie [VIDEO]

Hokeiści Pasów w tym tygodniu rozpoczęli letnie przygotowania do zbliżającego się sezonu. - Do końca czerwca będziemy trenować w Krakowie. W planach mamy siłownie, kajaki i biegi w terenie. Później zawodnicy otrzymają pięć dni wolnego, a następnie 11 lipca udamy się na krótkie zgrupowanie do Popradu, gdzie będziemy już pracować na lodzie - wyjaśnił trener Rudolf Roháček.

Więcej w materiale wideo: