Radosław Sawicki: Cracovia to klub, który zawsze walczy o najwyższe cele {VIDEO]
- Cracovia zawsze walczy o najwyższe cele, a w tym roku zagra w Hokejowej Lidze Mistrzów. Zrobię wszystko, by pomóc drużynie w osiąganiu sukcesów - powiedział napastnik Radosław Sawicki w pierwszym wywiadzie po podpisaniu kontraktu.
Więcej w materiale wideo:
