Aktualność

Junior starszy: Pasy Wicemistrzami Polski!

Drużyna juniorów starszych pod wodzą Dominika Salamona nie sprostała w finale mistrzostw Polski Polonii Bytom i przegrała 1:6. Gola dla Pasów zdobył Kirył Jastrabau. Hokeiści Cracovii zostali wicemistrzami Polski w swojej kategorii wiekowej! Gratulacje!

BS Polonia Bytom – MKS Cracovia 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)

1:0 – Wicher – Proczek (12:42)

2:0 – Wicher (20:49, 5/4)

3:0 – Wilk – Tumidalski (25:00)

4:0 – Wybiral – Wicher, Proczek (25:18)

5:0 – Wicher – Wybiral (49:02)

6:0 – Maćkowski – Wicher, Mularczyk (53:54, 5/4)

6:1 – Jastrabau – H. Sapiehin (54:36)

Sędziowali: Maciej Gąsienica-Makowski (główny) – Krzysztof Worwa, Oskar Guzda (liniowi)

Minuty karne: 4 – 8

Strzały: 27 – 10

Widzów: 120

Polonia: Grobelkiewicz (Wieczorek n/g) – Łukawski, Proczek, Wybiral, Maćkowski, Wicher – Gurzyński, Stępień, Karasiński, Zając, Kociszewski – Pawlik, Wilk, Mularczyk, Spyrka, Tumidalski oraz Zdanowicz i Zarański.

Trener: Mariusz Puzio

Cracovia: Doliska (Gorczyca n/g) – Surma, Jaracz, H. Sapiehin, Szatiłow, Jastrabau – Kapa, Tynka, M. Sapiehin, Kiełbicki, Kokoszewski – Dąbkowski, Mętel, Kuzak, Lebedzeu, Skrzek oraz Adamczyk, Bieniek i Ślusarek.

Trener: Dominik Salamon

Wyniki i tabele dostępne są TUTAJ