Jakub Šaur: Walczyliśmy do końca, ale się nie udało [VIDEO]
- Przez pierwsze dziesięć minut byliśmy lepszą drużyną, później mecz się wyrównał. Straciliśmy gola i w efekcie rywale wygrali - powiedział defensor Pasów Jakub Šaur po meczu z Re-Plast Unią Oświęcim.