Rudolf Roháček: Wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz [VIDEO]
- Brakowało nam błysku i przyspieszenia, a rywale lepiej poruszali się po lodzie. Nie potrafiliśmy wykorzystać też liczebnych przewag i to spowodowało, że przegraliśmy - powiedział trener Rudolf Roháček po meczu z Re-Plast Unią Oświęcim.