Rudolf Roháček: Rozegraliśmy kolejny dobry mecz [VIDEO]
- Zagraliśmy dwie bardzo dobre tercje, ale później się zdekoncentrowaliśmy, łapaliśmy wykluczenia i traciliśmy gole. Musimy grać z pełnym zaangażowaniem do ostatniej minuty, ale z wyniku i trzech punktów mogę być zadowolony - powiedział trener Rudolf Roháček po wygranej 5:3 z Re-Plast Unią Oświęcim.