Podczas meczu z JKH GKS Jastrzębie na Lodowisku przy Siedleckiego 7 w Krakowie gościliśmy wolontariuszy Polskiego Czerwonego Krzyża, którzy prowadzili zbiórkę funduszy na rzecz paczek świątecznych dla najuboższych w ramach akcji "Bądźmy razem". Dziękujemy wszystkim Kibicom za włączenie się do akcji i wsparcie potrzebujących!





