Aktualność

Bilety na mecz z Tauronem Podhale Nowy Targ wciąż dostępne!

Już w najbliższy piątek 3 grudnia o 18:30 #NaLodowisku przy Siedleckiego 7 zawita lokalny rywal Tauron Podhale Nowy Targ! Wejściówki na Derby Małopolski wciąż są dostępne i można je nabywać już od 5 zł!

Tauron Podhale Nowy Targ to najbardziej utytułowana polska drużyna, jednak w ostatnim czasie jej wyniki są dalekie od oczekiwań o czym świadczy ostatnie miejsce w tabeli. Warto jednak wspomnieć, że podopieczni trenera Andrieja Gusowa nie zamierzają się poddawać i wciąż mają szanse na grę w fazie play-off.

Świadczy o tym choćby ostatnie spotkanie w Nowym Targu, kiedy to nowotarskie „Szarotki” pokonały Comarch Cracovię 5:4 po rzutach karnych. W piątek wicemistrzowie Polski zechcą zatem udowodnić swoją przewagę i zrewanżować się za porażkę.

Wejściówki na to spotkanie wciąż są dostępne i można nabywać je:

- W serwisie online, który dostępny jest W TYM MIEJSCU

- Punktach Obsługi Kibica, zlokalizowanych na Stadionie przy ul. Kałuży 1 w godz. 10:00 – 18:00

- Kasie biletowej na Lodowisku przy ul Siedleckiego 7 w Krakowie, która czynna będzie w dniu meczowym od godz. 16:30.

Ceny wejściówek:

14 zł - bilet normalny

5 zł - bilet dla kobiet/ studencki/uczniowski/65+

*dzieci do 12 lat wchodzą bezpłatnie.

Zapraszamy!