Aktualność

Rudolf Roháček: Przyczyną porażki był niekorzystny terminarz [VIDEO]

- Mamy za sobą ciężki turniej, byliśmy wolniejsi i popełnialiśmy błędy. Niestety nikt nie wziął tego pod uwagę, inny zespół, który grał w europejskich pucharach otrzymał pięć dni wolnego, a my niestety tylko jeden - powiedział trener Rudolf Roháček po porażce 2:4 z GKS Katowice.

Więcej w materiale wideo: