Rudolf Roháček: Jesteśmy zadowoleni z awansu [VIDEO]
- Rywale postawili dziś wysoko poprzeczkę, ale nie odpuszczaliśmy i zagraliśmy najlepszy mecz turnieju. Wytrzymaliśmy kondycyjnie trudy trzech spotkań w krótkim czasie, dlatego cieszymy się bardzo z awansu - powiedział trener Rudolf Roháček po awansie do finału Pucharu Kontynentalnego.
Więcej w materiale wideo:
