Jere Karlsson: Kary wybijały nas z rytmu [VIDEO]
- Łapaliśmy zbyt dużo kar, przez co nie wykorzystyliśmy wielu sytuacji. To niestety okazało się kluczowe - powiedział Jere Karlsson po debiucie w przegranym 0:2 meczu z Saryarką Karaganda w Pucharze Kontynentalnym.
Więcej w materiale wideo:
