Rudolf Roháček: Nie możemy być zadowoleni [VIDEO]
- Strzeliliśmy cztery gole, jednak sami straciliśmy sześć po prostych błędach. Walczyliśmy do końca i zdobyliśmy kontaktowe trafienie, a następnie zdjęliśmy bramkarza, by doprowadzić do wyrównania. To się nie udało, więc nie mogę być zadowolony - powiedział trener Rudolf Roháček po meczu z Re-Plast Unią Oświęcim.
Więcej w materiale wideo:
