Aktualność

Trwają przygotowania do meczu z GKS Tychy [FOTO]

Wicemistrzowie Polski do rywalizacji na ligowych taflach powrócą już w najbliższą niedzielę, kiedy to w wyjazdowym meczu zmierzą się z GKS Tychy. Przerwę w rozgrywkach wicemistrzowie Polski wykorzystują więc na treningi na lodzie oraz regenerację i pracę nad zgraniem i taktyką. Zobaczcie galerię z dzisiejszych zajęć: