Emocje powoli opadają i z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Kibicom za wiarę, wsparcie oraz za to, że mimo trudności zawsze byliście z nami! Ten srebrny medal dedykujemy właśnie Wam i mamy nadzieję, że we wrześniu zobaczymy się już wszyscy na trybunach!