Aktualność

Ceremonia wręczenia medali [FOTO]

Tradycyjnie już po ostatnim meczu finałowym odbyła się ceremonia wręczenia trofeów. Hokeiści Pasów jako pierwsi odebrali srebrne medale oraz pamiątkowy puchar za zdobycie tytułu wicemistrza Polski w sezonie 2020/21: