Aktualność

Łukasz Kamiński: Zrobiliśmy dopiero pierwszy krok [VIDEO]

- To dopiero pierwsza wygrana, a wiadomo, że aby zdobyć tytuł trzeba zwyciężyć cztery spotkania. Strzeliliśmy dwa gole i mogliśmy też liczyć na naszego bramkarza Dienisa Pieriewozczikowa, który był pewnym punktem drużyny. W środę będziemy chcieli kolejny raz pokonać rywali i wyrównać stan rywalizacji - powiedział napastnik Pasów Łukasz Kamiński po wygranej 2:0 z JKH GKS Jastrzębie w trzecim meczu wielkiego finału. 

Więcej w materiale wideo: