Rudolf Roháček: Wygraliśmy w bardzo dobrym stylu [VIDEO]
- Zrealizowaliśmy dziś wszystko, co zamierzaliśmy. Graliśmy szybko, agresywnie i dobrze z tyłu. To jednak tylko jeden mecz i jutro musimy po raz kolejny wygrać - powiedział trener Rudolf Roháček po zwycięstwie 2:0 w trzecim meczu finałowym z JKH GKS Jastrzębie.
Więcej w materiale wideo:
