Rudolf Roháček: Zbyt łatwo traciliśmy gole [VIDEO]
- Zbyt łatwo traciliśmy gole, ale wiemy nad czym musimy pracować. Wynik to 2:0 dla rywali, ale gra się przecież do czterech zwycięstw i walczymy dalej - powiedzial trener Rudolf Roháček po drugiej porażce z JKH GKS Jastrzębie w finale play-off.
Więcej w materiale wideo:
