Rudolf Roháček: Nie poddaliśmy się i wykonaliśmy kawał dobrej roboty [VIDEO]
- Jeśli ktoś uważał, że się poddamy i będzie 3:1, to zobaczył że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Przegrywaliśmy, ale cały czas realizowaliśmy założenia taktyczne. Było ciężko, jednak doprowadziliśmy do wyrównania i ostatecznie zwyciężyliśmy - powiedział trener Comarch Cracovii po wygranej 3:1 w czwartym meczu półfinału z GKS Tychy.
Więcej w materiale wideo:
