Rudolf Roháček: To bardzo cenne zwycięstwo [VIDEO]
- Wiedzieliśmy co prezentuje rywal i byliśmy na niego gotowi. To ważne zwycięstwo, ale to dopiero pierwszy mecz. Z pewnością ten jutrzejszy będzie jeszcze bardziej zaciekły - powiedział trener Rudolf Roháček po wygranej 5:2 w pierwszym meczu półfinałowym z GKS Tychy.
Więcej w materiale wideo:
