Aktualność

Rudolf Roháček: To bardzo cenne zwycięstwo [VIDEO]

- Wiedzieliśmy co prezentuje rywal i byliśmy na niego gotowi. To ważne zwycięstwo, ale to dopiero pierwszy mecz. Z pewnością ten jutrzejszy będzie jeszcze bardziej zaciekły - powiedział trener Rudolf Roháček po wygranej 5:2 w pierwszym meczu półfinałowym z GKS Tychy.

Więcej w materiale wideo: