Aktualność

Rudolf Roháček: Jesteśmy zadowoleni z tej wygranej [VIDEO]

- To ważna wygrana, ale my już koncentrujemy się na najbliższym meczu. Teraz czeka nas odnowa i regeneracja, a w niedzielę będziemy chcieli powalczyć o kolejne zwycięstwo - powiedział trener Rudolf Roháček po wygranej 4:2 w trzecim ćwierćfinałowym spotkaniu z KH Energą Toruń.

Więcej w materiale wideo: