Hokeiści Pasów przedpołudniowym treningiem na lodzie zakończyli krótkie przygotowania do dalszej części ćwierćfinałowej rywalizacji z KH Energą Toruń. Przypomnijmy, że najbliższe mecze odbędą się na Lodowisku im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie już w najbliższy weekend, a więc 27 i 28 lutego. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z piątkowego treningu: