Emil Oksanen: Wszystko zmierza w dobrym kierunku [VIDEO]
- Wiedzieliśmy, że nasza postawa w pierwszym meczu po przerwie będzie miała spore znaczenie. Chemia między nami się zwiększa i co ważne wszystko idzie w dobrym kierunku - powiedział Emil Oksanen w wywiadzie dla naszej Klubowej Telewizji.