Aktualność

Rudolf Roháček: Cały czas musimy pracować nad zgraniem [VIDEO]

- Rozegraliśmy bardzo dobrą pierwszą tercję, ale mecz trwa przecież sześćdziesiąt minut. Cały czas musimy pracować nad zgraniem poszczególnych formacji, bo pokazaliśmy, że potrafimy grać - powiedział trener Pasów Rudolf Roháček po porażce 2:4 z Re-Plast Unią Oświęcim.

Więcej w materiale wideo: