Martin Dudáš: Jestem po prostu zły [VIDEO]
Po przegranym w dogrywce 4:5 meczu z Ciarko STS Sanok kapitan drużyny Martin Dudáš oceniając przebieg spotkania, nie krył zdenerwowania i emocji . - Prowadziliśmy dwoma golami i zamiast dowieźć zwycięstwo, to każdy chciał poprawić indywidualne statystyki. Gdybyśmy zrealizowali to co sobie założyliśmy, to zamiast jednego, mielibyśmy trzy punkty - powiedział zawodnik.
Więcej w materiale wideo:
