Rudolf Roháček: Każdy punkt cieszy, ale powinniśmy zdobyć więcej [VIDEO]
- Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim meczu. Prowadziliśmy 3:0, ale ostatecznie nie wygraliśmy tego spotkania. Wprawdzie wywalczyliśmy punkt z mistrzem Polski, ale powinniśmy zdobyć coś więcej - powiedział trener Rudolf Roháček po ostatnim meczu w tym roku. Hokeiści Pasów musieli uznać wyżśzość GKS Tychy, przegrywając 4:5 po najazdach.
Więcej w materiale wideo:
