Aktualność

Porażka z mistrzem Polski

Mistrz Polski GKS Tychy okazał się zbyt silny dla Comarch Cracovii i mimo dwubramkowego prowadzenia Pasy przegrywają 2:4. Gole dla naszej drużyny zdobywali Łukasz Kamiński i Richard Nejezchleb. Kolejny mecz odbędzie się dopiero za dwa tygodnie, a przeciwnikiem 12-krotnych mistrzów Polski będzie Re-Plast Unia Oświęcim.

Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4 (2:0, 0:1, 0:3)

1:0 - Łukasz Kamiński - Damian Szurowski, Richard Nejezchleb (6:21)

2:0 - Richard Nejezchleb - Aleš Ježek  (19:06)

2:1 - Michael Cichy - Filip Komorski (34:37, 5/4)

2:2 - Filip Komorski - Mateusz Gościński(41:37)

2:3 - Christian Mroczkowski - Michael Cichy, Alexander Szczechura (44:53)

2:4 - Szymon Marzec - Michał Kotlorz (59:57, do pustej)

Sędziowali: Michał Baca, Dawid Mazur (główni) - Michał Majkut, Rafał Noworyta (liniowi).

Strzały: 31 - 39

Minuty karne: 8 - 2

Spotkanie rozgrywane bez udziału publiczności

Cracovia: Petraśek (R. Kowalówka n/g) – Gula (2), Šaur; Tiala, Němec, Kapica – Ježek, Szurowski (2); Franek (2), Kamiński , Nejezchleb (2) – Musioł, Gutwald; Brynkus, Widmar, Drzewiecki (2) – Gosztyła, Augustyniak, Jastrabau

Trener: Rudolf Roháček

GKS: Murray  (Lewartowski n/g) - Havlik, Kotlorz; Gościński, Komorski, Jeziorski - Seed, Kogut (2); Witecki, Galant, Marzec - Ciura, Pociecha; Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Kasperek, Gruźla, Krzyżek, Rzeszutko, Dupuy

Trener: Krzysztof Majkowski