Dwie minuty do zakończenia. Torunianie jeszcze walczą o odwrócenie losów meczu.
    Gol nie zostaje uznany. Sędziowie argumentują to zbyt wysoko uniesionym kijem.
  • 56'
    Krążek w bramce Torunia, ale zostaje poruszona bramka. Będzie analiza wideo.
  • 56'
    Spore zamieszanie pod naszą bramką, ale Pieriewozczikow zatrzymuje i mrozi gumę.
  • 55'
    Wasjonkin z bulika, ale niecelnie.
  • 54'
    Rywale już w pełnym zestawieniu. Nie udało się zdobyć trzeciego gola.
  • 52'
    Póki co torunianie dobrze bronią się w liczebnym osłabieniu.
  • 52'
    Wasjonkin fauluje Shirley'a i odpocznie w boksie kar przez najbliższe dwie minuty!
  • 51'
    Muller z dystansu, ale krążek nie wpadł do bramki.
  • 50'
    Torunianie już w komplecie.
  • 50'
    Kinnunen z niebieskiej i instynktownie broni Molder.
  • 49'
    Dugin po rykoszecie uderza mocno niecelnie.
  • 48'
    Za niesportowe zachowanie do boksu kar na dwie minuty trafia Kamil Kalinowski.
  • 46'
    2:0 (45:51) - Dudaś po rykoszecie i podwyższamy prowadzenie. Brawo Pasy!
  • 45'
    Jacenko z bulika niecelnie, następnie Shirley z bliska uderza niecelnie.
  • 45'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 44'
    Kontra Arraka, ale Kapica zalicza udany powrót.
  • 44'
    Torunianie dobrze radzą sobie w osłabieniu i nie dopuszczają nas do oddania celnego strzału.
  • 43'
    Za uderzanie do boksu kar trafia Jaworski.
  • 43'
    Bodrow na środek do Ismagiłowa, ale uderzenie naszego napastnika zostaje zablokowane.
  • 42'
    W drugiej tercji nasi zawodnicy oddali aż 19 celnych strzałów przy jednej próbie rywali!
  • 42'
    Niecelnie Kogut z bulika.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów.
  • 41'
    Przed nami ostatnia tercja. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 21:47
    Strzały po II tercji: 30 - 20
  • 40'
    Kończymy drugą odsłonę jednobramkowym prowadzeniem Puchar Polski coraz bliżej. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 39'
    Kogut bliski oddania strzału sprzed bulika, ale defensorzy zabierają mu krążek.
  • 38'
    Popiticz na prawo do Bezwińskiego, ale uderzenie młodego wychowanka Pasów zostaje zablokowane.
  • 37'
    Sprzed niebieskiej uderzał Jacenko, ale jego strzał był mocno niecelny.
  • 35'
    Zając po dograniu zza linii bramkowej trafia w boczną siatkę.
  • 35'
    Teraz po wznowieniu uderzał Woroszyło i znów pewnie broni toruński golkiper.
  • 35'
    Jeżek po wznowieniu i pewnie do raka łapie Molder.
  • 33'
    Bezwiński pognał prawą stroną i uderzył na bramkę Moldera, ale krążek nie wpadł do siatki. W tej tercji spisujemy się o wiele lepiej, a strzelony gol podziałał na nas mobilizująco.
  • 32'
    Po wznowieniu Csamango po lodzie ze slotu, ale po raz kolejny dobrą interwencją popisuje się Molder.
  • 32'
    Csamangó z bulika i parkanem odbija krążek Molder.
  • 32'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 31'
    Kogut urwał się obronie i w sytuacji sam na sam uderza mocno niecelnie. Zadrżały serca krakowskich kibiców na lodowisku w Bytomiu.
  • 30'
    Dudas wraca na lód i przez nieco ponad minutę zagramy w przewadze.
  • 29'
    Siły na lodzie się wyrównują. Za atak kijem trzymanym oburącz otrzymuje dwie karne minuty.
  • 29'
    Ze slotu niecelnie Huhdampaa.
  • 28'
    Za przeszkadzanie dwuminutowym wykluczeniem ukarany został Dudas.
  • 27'
    Uderzenie Dugina broni Molder. Po chwili Michał Kalinowski opuszcza boks kar i rywale grają już w komplecie.
  • 26'
    Po ładnej serii podań z bulika uderzyl Woroszyło, ale krążek odbija się od łyżwy jednego z zawodników Torunia.
  • 25'
    Za przeszkadzanie do boksu kar trafia Michał Kalinowski.
  • 25'
    1:0 (24:19) - Ze slotu celnie uderza Nemec i obejmujemy prowadzenie!
  • 24'
    Gula z dystansu trafia w parkany Moldera.
  • 23'
    Jeżek z niebieskiej, tor lotu krążka zmieniał Csamango, ale niecelnie.
  • 22'
    Indywidualnie Bodrow, ale nie był w stanie przedrzeć się przez zasieki Torunia.
  • 21'
    Arrak z bulika niecelnie.
  • 21'
    Zaczynamy drugie dwadzieścia minut meczu przy stanie 0:0.
  • 20:58
    Strzały: 8 - 17
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której nie oglądaliśmy goli.
  • 18'
    Osamotniony Olszewski za naszą bramką. W porę jednak zorientowali się nasi defensorzy.
  • 17'
    Limma z półobrotu, ale krążek nie wpadł do naszej bramki.
  • 17'
  • 16'
    Csamangó z ostrego kąta trafia w bramkarza, następnie niecelnie dobijał Jacenko.
  • 17'
    Nemec przedzierał się przez obronę, ale ostatecznie traci krążek.
  • 15'
    Szkrabau po wznowieniu, ale pewnie do raka łapie krakowski bramkarz.
  • 14'
    Dalekie podanie do Bodrowa, ale ten traci krążek na buliku.
  • 13'
    Torunianie oddali kilka groźnych strzałów, z pewnością musimy nieco poprawić grę w defensywie.
  • 13'
    Kamil Kalinowski spod bandy i nasz bramkarz odbija krążek przed siebie. Pieriewozczikow jest dziś naszym pewnym punktem w bramce.
  • 12'
    Podanie pod bramkę do Huhdanpyy, ale ten nie był w stanie pokonać świetnie interweniującego Pieriewozczikowa.
  • 12'
    Zakotłowało się pod naszą bramką i Peiriewozczikow świetną interwencją kijem ratuje nasz zespół przed utratą gola.
  • 11'
    Muller z niebieskiej, ale krążek odbija się od zawodnika Energii.
  • 10'
    Kapica już na lodzie. Pasy grają w komplecie.
  • 10'
    Huhdanpaa z bulika i na raty broni Pieriewozczikow.
  • 9'
    Póki co skutecznie się bronimy i oddalamy zagrożenie od bramki.
  • 8'
    Arrak trafia w boczną siatkę bramki Pasów.
  • 8'
    Osamotniony Brynkus oddał strzał z bulika, ale kijem zatrzymuje krążek Szkodienko.
  • 8'
    Kara techniczna dla Pasów za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Kapica.
  • 8'
    Z bliska Arrak, ale broni Pieriewozczikow.
  • 7'
    Woroszyło zbijał krążek pod toruńską bramką, jednak nie był w stanie skierować go do siatki. Póki co oglądamy wyrównane spotkanie z lekką przewagą Cracovii.
  • 6'
    Dudas przejął krążek w tercji rywali i uderzył po lodzie ze slotu. Znów górą jednak był toruński golkiper.
  • 5'
    Brynkus popędził lewą stroną i uderzył po lodzie. Kijem broni jednak Molder.
  • 4'
    Torunianie przez moment zamknęli nas w naszej tercji, ale skutecznie się bronimy.
  • 3'
    Kinnunen na niebieskiej do Gulli, ten uderza z dystansu, ale nie był w stanie umieścić krążka w bramce rywali.
  • 2'
    Bodrow ze slotu, ale do raka łapie Molder.
  • 1'
    Kogut z bliska i Pieriewozczikow zalicza pierwszą interwencję.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla rywali.
  • 1'
    Zaczynamy! Wicemistrzowie Polski dziś występują w tradycyjnych bluzach w biało-czerwone pasy.
  • 19:33
    Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie Michał Baca i Bartosz Kaczmarek, a na liniach pomagać im będą Mateusz Bucki i Andrzej Nenko.
  • 19:32
    Witamy z Lodowiska im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu. Po wczorajszym zwycięstwie w półfinale 4:3 z Re-Plast Unią Oświęcim, Pasy powalczą dziś o Puchar Polski! Przeciwnikiem wicemistrzów Polski będzie KH Energą Toruń. Początek godz. 20:15.