Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 4
1:2
1:1, 1:1, 1:1, ___ ___
  • 21:38
    Dienis Pieriewozczikow broni rzut karny Davida Skokana i wygrywamy dzisiejsze spotkanie, pozostając w grze o finał!
  • 21:38
    Czwarta seria nie przynosi zmian! Solidarnie swoje rzuty karne zmarnowali Filip Mesar oraz Jiri Gula.
  • 21:37
    Po trzech seriach 2:1 dla Pasów! Pomylił się Svitana, a swój rzut karny wykorzystał Nemec!
  • 21:36
    1:1 po dwóch seriach. Trafił Handlovsky, pomylił się Kapica.
  • 21:34
    Po pierwszej serii prowadzimy 1:0! Rzut karny wykorzystał Jacenko, a po stronie Popradu pomylił się Valigura.
  • Rzuty karne
  • 21:30
    Po przerwie na czyszczenie lodu będziemy świadkami rzutów karnych.
  • Koniec dogrywki
  • 65'
    60 sekund do zakończenia doliczonego czasu gry - w grze obu zespołów widać duże zmęczenie, powodujące spore niedokładności.
  • 64'
    Rozpędzał się Jakub Saur, ale zdaniem sędziów został powstrzymany zgodnie z przepisami.
  • 63'
    Comarch Cracovia już w komplecie.
  • 63'
    Groźna próba Mesara, ale świetnie bramkarz Pasów.
  • 52'
    Minuta do końca kary Shirleya - hokeiści Comarch Cracovii wybijają krążek.
  • 60:33
    Na ławce kar zasiada Collin Shirley, a hokeiści z Popradu będą teraz przez dwie minuty grali w przewadze 4 na 3 w polu.
  • Początek dogrywki
  • 21:20
    Trzy minuty przerwy, po których nastąpi pięciominutowa dogrywka.
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Miał jeszcze swoją szansę Shirley, ale świetnie broni Marek Ciliak.
  • 60'
    Na 20 sekund przed końcem trzeciej tercji krążek poza lodowiskiem i wznowienie pod bramką naszych rywali.
  • 60'
    Ależ okazję miał teraz Jezek! Napastnik Comarch Cracovii znalazł się w świetnej sytuacji, ale nie był w stanie zorientować się gdzie jest krążek i wybijają hokeiści z Popradu.
  • 59'
    Strzał z ostrego kąta w wykonaniu Brejcaka, ale bramkarz Cracovii pewnie łapie krążek.
  • 59'
    Rozpoczęły się ostatnie dwie minuty trzeciej tercji.
  • 56:15
    Mamy wyrównanie! Gola dla Pasów zdobywa Ales Jezek!
  • 56:11
    Ręka sędziego w górze i na dwie minuty na ławkę kar wędruje Petr Ulrych - Comarch Cracovia po raz kolejny w przewadze.
  • 55'
    Drużyna z Popradu już w pełnym zestawieniu.
  • 54'
    Niedokładnie zagrywał Damian Kapica i pozostało nam tylko 25 sekund przewagi.
  • 54'
    Trafiony teraz w twarz Ales Jezek. Napastnik Comarch Cracovii o własnych siłach zjeżdża jednak do boksu.
  • 53'
    Comarch Cracovia w pełnym zestawieniu i przez 1:40 minuty będziemy grali w przewadze jednego zawodnika.
  • 52:20
    Na dwie minuty kary odesłany teraz James Livingston.
  • 52'
    Ofiarnie bronią się hokeiści Pasów. Do końca kary Kamińskiego już tylko 20 sekund.
  • 51:47
    Do Łukasza Kamińskiego za uderzanie dołącza Erik Nemec i przez 1:41 minuty drużyna z Popradu będzie grała w podwójnej przewadze.
  • 51'
    Do boksu kar na dwie minuty odesłany strzelec drugiej bramki dla Pasów - Łukasz Kamiński.
  • 49'
    Krążkiem w twarz został uderzony Rivier Alexander Rymsha - na tafli pojawiła się krew i sędziowie zarządzili przerwę na czyszczenie lodu.
  • 49'
    Słowacy już w komplecie - niestety, kolejna źle rozegrana przewaga Pasów.
  • 48:01
    Ponownie przegrywamy. Gola po rzucie karnym zdobywa David Skokan.
  • 46:46
    Daniel Brejcak ukarany dwoma minutami za podcięcie i Cracovia w przewadze.
  • 47'
    Krążek ponownie za lodowiskiem i mamy przerwę w grze.
  • 46'
    Shirley przewracany pod bramką rywali, ale bez reakcji sędziów.
  • 44'
    Jewgienij Bodrow na spalonym. Po chwili tym samym odpowiadają Słowacy i tym razem wznowienie pod ich bramką.
  • 43'
    Niefrasobliwe zagranie Saku Kinnunena i tylko szczęściu zawdzięczamy to, że krążek nie znalazł się w naszej bramce.
  • 43'
    Przerwa w grze spowodowana poruszeniem bramki, a Cracovia już w pełnym zestawieniu.
  • 41'
    Jak na razie dobrze broni się Comarch Cracovia - Słowacy mają spory problem z wjechaniem do naszej tercji.
  • 41'
    Krążek opuszcza taflę i będziemy mieli wznowienie na kole bulikowym po prawej ręce Dienisa Pieriewozczikowa.
  • 39:59
    Trzecią tercję rozpoczniemy w osłabieniu. W ostatniej sekundzie poprzedniej odsłony gry 2 minuty kary za przeszkadzanie otrzymał Erik Nemec.
  • 20:38
    Za chwilę rozpocznie się trzecia tercja dzisiejszego meczu.
  • 40'
    Po uderzeniu Adriana Vligury krążek znalazł się poza taflą.
  • 40'
    Pasy w komplecie, a do końca drugiej tercji już tylko 32 sekundy.
  • 39'
    Dobra blokada ciałem w wykonaniu Bodrowa i wybijamy krążek.
  • 37:28
    Kolejna kara w tym spotkaniu dla Dmitrija Ismagiłowa i przez 2 minuty będziemy grali w osłabieniu.
  • 38'
    Uderzenie z backhandu wykonane przez napastnika naszych rywali pewnie wyłapuje Pieriewozczikow.
  • 38'
    Przerwa w grze spowodowana poruszeniem bramki Cracovii.
  • 37:33
    Mamy wyrównanie! Bramkę dla Pasów zdobywa Łukasz Kamiński po świetnym dograniu Collina Shirleya!
  • 36'
    Uderzenie zza bulika pewnie wyłapane przez bramkarza Pasów.
  • 35'
    Koniec kary - Słowacy już w komplecie.
  • 34'
    Lepsza przewaga w wykonaniu Pasów, przerwana jednak przez stratę krążka, skutkującą sytuacją sam na sam dla naszych rywali. Świetnie jednak Pieriewozczikow.
  • 32:10
    Kolejna gra w przewadze Pasów. Na ławce kar zasiadł Maros Mesar.
  • 33'
    Świetną okazję po błędzie Słowaków miał teraz Artiom Woroszyło, ale broni bramkarz.
  • 32'
    Krążek pod własną bramką zgubił Jakub Muller, ale na szczęście uderzenie Filipa Mesara niecelne.
  • 31'
    Uderzenie backhandem Kamińskiego zablokowane przez słowackich obrońców.
  • 30'
    Słowacy już w komplecie.
  • 29'
    Nie wychodzi nam na razie w tym spotkaniu gra w przewadze. 20 sekund do końca kary Rymshy, a zespół Pasów wciąż bez strzału.
  • 27:15
    Za uderzanie na 2 minuty na ławce kar zasiądzie zawodnik drużyny HK Poprad - Rivier Alexander Rymsha.
  • 27'
    Zdaniem sędziego gola nie było - nadal przegrywamy tylko 1:2.
  • 27'
    Krążek zatańczył teraz na linii bramki Pasów - będziemy mieli analizę wideo.
  • 26'
    Uwolnienie w wykonaniu Pasów i wznowienie pod bramką Pieriewozczikowa.
  • 25'
    Uwolnienie i gra wraca pod słowacką bramkę.
  • 4'
    Strzał na bramkę Cracovii oddawał Adrian Vligura, ale po raz kolejny dobrze bramkarz Pasów.
  • 3'
    Comarch Cracovia zamknięta na swojej tercji. Kolejny strzał naszych rywali - tym razem nad poprzeczką.
  • 2'
    Strzał na bramkę Comarch Cracovii w wykonaniu Petera Kundrika, ale Pieriewozczikow pewnie łapie krążek.
  • 20:21
    Fatalny początek drugiej tercji w wykonaniu Pasów. Bramkarza Comarch Cracovii zaskoczył James Livingston.
  • 19:47
    Wracamy na taflę Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7! Przed nami druga tercja spotkania z HK Poprad.
  • 20'
    Syrena oznajmiła o końcu pierwszej tercji. Czas na 15 minut przerwy.
  • 18'
    Uderzał na bramkę rywala Iwan Jacenko, ale odbity krążek przelatuje wysoko nad poprzeczką.
  • 17'
    Próbował z ostrego kąta Nemec, ale krążek minął lewy słupek bramki rywali.
  • 16'
    Uwolnienie i będziemy mieli wznowienie pod bramką zespołu HK Poprad.
  • 15'
    Słowacy już w pełnym zestawieniu.
  • 15'
    Na 8 sekund przed końcem kary Adama Jevosa mamy spalonego.
  • 12:21
    Comarch Cracovia w przewadze. Za opóźnianie gry na 2 minuty w ławce kar zasiada Adam Jevos.
  • 13'
    Blisko szczęścia byłteraz Grigorij Miszczenko, ale wygonił się z krążkiem ze światła bramki przeciwnika i nie zdołał oddać strzału.
  • 10:42
    Mamy wyrównanie. Strzelcem bramki dla zespołu HK Poprad Mike Dalhuisen.
  • 10'
    Cracovia już w komplecie.
  • 9'
    Groźne uderzenie na bramkę Pasów, ale krążek zablokowany kijem jednego z zawodników i Cracovia wybija krążek.
  • 07:09
    Tym razem w osłabieniu zespół Comarch Cracovii. Na ławce kar zasiada Dmitrij Ismagiłow.
  • 8'
    Słowacy w komplecie.
  • 7'
    Miał swoją szansę Damian Kapica, ale znajdując się w dobrej pozycji, nie zdołał oddać strzału.
  • 05:51
    Pierwsze wykluczenie w zespole HK Poprad. Za atak kijem trzymanym oburącz na ławce kar zasiada Jakub Dzivjak.
  • 04:32
    Mamy pierwszą bramkę w tym turnieju dla zespołu Pasów! Ales Jezek przejął krążek w strefie obronnej słowackiego zespołu i nie dał szans bramkarzowi naszych dzisiejszych rywali.
  • 4'
    Wznowienie pod bramką Comarch Cracovii po kolejnej interwencji naszego bramkarza.
  • 3'
    Sporo chaosu na krakowskiej tafli. Z akcją wychodził Collin Shirley, ale zgubił krążek.
  • 2'
    Pierwsza świetna interwencja Dienisa Pieriewozczikowa, który złapał groźne uderzenie na naszą bramkę.
  • Początek I tercji
  • 18:59
    Przed spotkaniem miał miejsce miły gest ze strony naszych dzisiejszych rywali - dzięki uprzejmości drużyny HK Poprad będącej formalnie gospodarzem, zespół Pasów występuje w swoich domowych koszulkach.
  • 18:58
    Obydwa zespoły już na tafli - za chwilę rozpoczynamy spotkanie!
  • 18:00
    Witamy z Lodowiska im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie. Już za godzinę Comarch Cracovia zagra ze słowackim HK Poprad w ramach turnieju o Puchar Kontynentalny!