0:1, 0:1, 0:0, ___ ___
Saryarka Karaganda Saryarka Karaganda
  • KONIEC MECZU
  • 60'
    Niestety, półfinał Pucharu Kontynentalnego rozpoczynamy od porażki. Pasy nie znalazły odpowiedzi na dwa trafienia gości w dwóch pierwszych tercjach.
  • 59'
    Golkiper gości staje na drodze strzału Guli z bliska.
  • 58'
    Spiker obwieszcza rozpoczęcie ostatnich dwóch minut meczu.
  • 57'
    Kinnunen szuka partnerów długim podaniem do przodu.
  • 56'
    Spokojnie grają goście, czas niestety gra na korzyść rywala.
  • 55'
    Jezek uderza, jednak próba mierzonego strzału zostaje zablokowana.
  • 54'
    Goście zepchnięci do defensywy blokują próbę strzału Dudasa.
  • 53'
    Gra w tym spotkaniu powoli się uspokaja. Gracze rywala szanują posiadany krążek, kontrolując przebieg gry.
  • 52'
    Pasy ponownie w komplecie.
  • 51'
    Pieriewozszczikow mrozi gumę po strzale z bliska!
  • 50'
    Pasy ponownie zmuszone do obrony w osłabieniu.
  • 48:13
    Z gry wykluczony zostaje Ales Jezek, który zahaczał rywala.
  • 48'
    Kara Martina Dudasa zakończona, ponownie gramy w komplecie!
  • 48'
    Wracamy do gry.
  • 47'
    Czas dla drużyny gości.
  • 46'
    Gra przeniesiona do środka pola.
  • 45:54
    Niestety, ponownie wracamy do gry w osłabieniu. Martin Dudas napomniany za atak łokciem.
  • 45'
    Ponownie gramy w komplecie.
  • 44'
    Dobrze ustawione Pasy blokują grę rywala na swojej połowie.
  • 43:10
    Jakub Saur wykluczony za spowodowanie upadku przeciwnika. Ponownie gramy w osłabieniu.
  • 43'
    Jeden z atakujących rywali leży na lodzie. Gra przerwana.
  • 42'
    Intensywne pierwsze sekundy po stronie Pasów, lecz bez strzału na bramkę rywala.
  • 41'
    Trzecia tercja rozpoczęta!
  • POCZĄTEK III TERCJI
  • 20:30
    Za chwilę wracamy do gry.
  • KONIEC II TERCJI
  • 40'
    Niestety, w drugiej części meczu również jednobramkową przewagę osiągają Kazachowie. Przed nami trzecia, kluczowa tercja tego starcia.
  • 39'
    Minuta do zakończenia drugiej tercji.
  • 38'
    Obydwa zespoły w komplecie.
  • 37'
    Kapica blisko wykorzystania przewagi, jednak uderzenie jest niewystarczająco celne.
  • 36:39
    Pasy w przewadze liczebnej, Daniyar napomniany za przeszkadzanie!
  • 36'
    Po mocnym uderzeniu rywali krążek ląduje poza taflą.
  • 35'
    Z bliska uderza Kapica, jednak strzał zostaje zablokowany.
  • 34'
    Znowu gramy w komplecie.
  • 33'
    Długie zagranie do Brynkusa niestety zostaje przechwycone przez rywali.
  • 32'
    Ponownie Pasy zmuszone do obrony w osłabieniu.
  • 31:05
    Jacenko ukarany za uderzanie. Ponownie goście w przewadze liczebnej.
  • 31'
    Starcie z udziałem Jacenki, gra przerwana.
  • 30'
    Ponownie wyrównuje się nam to spotkanie, jednak nadal na prowadzeniu goście.
  • 29'
    Na spalonym złapany Jacenko.
  • 28'
    Szarpanina pod bramką rywala przeradza się w awanturę, sędziowie zmuszeni są rozdzielać zawodników.
  • 27'
    Starcie pod bramką rywala, Belyaev leży na lodzie - nie ma jednak przerwy w grze.
  • 26'
    Kazachowie przejmują gumę, grając głównie po bokach tafli.
  • 25'
    Dobrze ustawieni gracze Pasów utrzymują rywala na jego własnej połowie tafli.
  • 24'
  • 23:45
    Niestety, goście zapisują po swojej stronie drugie trafienie... Zelenkov.
  • 23'
    Ponownie zaznacza się optyczna przewaga gości.
  • 22'
    Atakujący goście blisko zaskoczenia Pierewozszczikowa, ale dobrze interweniuje nasz golkiper.
  • 21'
    Ruszamy - do boju Pasy!
  • POCZĄTEK II TERCJI
  • 19:40
    Za chwilę wracamy na taflę Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7! Przed nami druga tercja spotkania z Saryarką Karaganda.
  • KONIEC I TERCJI
  • 20'
    Do pierwszej przerwy na jednobramkowym prowadzeniu goście z Kazachstanu. Bramkę na dwie minuty przed końcem gry zdobył Stepan Grymzin. Wracamy za kwadrans!
  • 19'
    Poszkodowany jeden z graczy rywali, niezbędna staje się pomoc medyczna.
  • 19'
    Karlsson blisko trafienia do siatki rywala, jednak dobrze interweniuje golkiper Saryarki.
  • 18:00
    Niestety, bramka dla rywali. Grymzin pokonuje Pierewozszczikowa na dwie minuty przed końcem pierwszej tercji.
  • 17'
    Goście zyskują przewagę optyczną.
  • 16'
    Gra ponownie przeniesiona do środka tafli.
  • 15'
    Mocne uderzenie Bodrowa obija bandę za bramką Selivestrova.
  • 14'
    Na spalonym złapany Zelenkov.
  • 13'
    Uspokoił się nam ten mecz. Guma krąży głównie w środkowej części lodu.
  • 12'
    W spotkaniu przewagę utrzymuje zespół Pasów. Kazachowie próbują się odgryzać, jednak ich akcje są groźne wyłącznie w chwilach, w których grają w przewadze liczebnej.
  • 11'
    Sebastian Brynkus zbliża się do bramki rywala, jednak Grymzin spycha naszego gracza do bandy.
  • 10'
    Nemec mierzy z bliska! Krążek niestety obija wyłącznie obramowanie bramki.
  • 9'
    Obydwa zespoły ponownie w komplecie!
  • 8'
    Po okresie przewagi Cracovii ponownie więcej okazji mają Kazachowie, którzy dobrze pracują w okresie kary zawodnika Pasów.
  • 7'
    Za trzymanie dwuminutową karą napomniany Collin Shirley.
  • 6'
    Miszczenko rozgrywa z Jezkiem, uderzenie napędziło strachu golkiperowi rywala!
  • 5'
    Pierwsze uderzenie Pasów, z bulika mierzy Collin Shirley - niestety ponad bramką.
  • 4'
    Wybroniliśmy przewagę rywala, gramy w komplecie!
  • 3'
    Pasy zepchnięte do defensywy, bronimy się przed atakami zespołu z Kazachstanu.
  • 2'
    Szybko pierwszą karę łapią nasi hokeiści. Saku Kinnunen wykluczony na dwie minuty za zahaczanie, gramy w osłabieniu.
  • 1'

GRAMY! Od środka Pasy!

• 18:58
    Obydwa zespoły już na tafli - sekundy do rozpoczęcia meczu!
  • 18:50
    Za chwilę rozpoczynamy pierwsze spotkanie Pasów w półfinale Pucharu Kontynentalnego #NaLodowisku przy ul. Siedleckiego 7! Zespół Trenera Rohacka zagra z kazachską Saryarką Karaganda.