Obie drużyny wydają się być już pogodzone z wynikiem.
    5:0 - Wielkiewicz po wznowieniu umieszcza gumę w naszej bramce.
    Franek sam na sam, ale ostatecznie nie trafia w bramkę i krążek opuszcza taflę.
    Bochnak próbował bekhendem. Czujność jednak zachowuje w bramce Zabolotny.
  • 53'
    Poruszona bramka Pasów i gra wraca do tercji neutralnej.
  • 52'
    Kapica wprowadził krążek do tercji Podhala i uderza ze slotu. Zrobił to jednak zbyt lekko i bramkarz nie miał problemów z obroną.
  • 51'
    Podhale kontroluje wydarzenia na lodzie.
  • 50'
    Zakotłowało się pod nowotarską bramką, ale rywale oddalają grę od swojej tercji.
  • 49'
    Kamiński po lodzie obok prawego słupka.
  • 47'
    Atakujemy bramkę Podhala, brakuje jednak celnych uderzeń.
  • 46'
    Osamotniony Nemec w ataku nie był w stanie opanować krążka.
  • 45'
    Dobra interwencja Zabolotnego, który mrozi krążek.
  • 44'
    Szukamy pierwszego trafienia, ale dobrze w defensywie radzą sobie nowotarżanie.
  • 43'
    Shirley sam na sam, ale niestety nie trafia celnie w bramkę.
  • 42'
    4:0 - Czwartego gola dla Podhala po kontrze zdobywa ponownie Franek, któremu asystował Majoch.
  • 21'
    Zakotłowało się pod bramką Podhala i bliski zdobycia gola był Kapica.
  • 21'
    Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Czekamy na trafienia dla hokeistów Cracovii!
  • 30'
    Druga tercja dobiegła końca. Wynik 3:0 dla Tauronu. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 39'
    Jeżek z bulika nad poprzeczką.
  • 38'
    Zabolotny pewnie łapie krążek po mocnym uderzeniu z klepy.
  • 38'
    Sześciu zawodników na lodzie po stronie Pasów. Wyrok może być tylko jeden - dwuminutowe osłabienie, które odsiedzi Kinnunen.
  • 37'
    Gula sprzed niebieskiej, ale nasz defensor trafia tylko w bramkarza.
  • 36'
    I już do gry wraca zawodnik Tauronu. Wynik nie uległ niestety zmianie i to Podhale prowadzi wciąż 3:0.
  • 35'
    Pasy już w komplecie. Przez 31 sekund zagramy w przewadze.
  • 34'
    Siły na lodzie się wyrównują. Dwie karne minuty dla zawodnika rywali.
  • 34'
    Świetna obrona Zabolotnego przy uderzeniu po lodzie sprzed bulika.
  • 33'
    Znów wykluczenie dla Pasów. W boksie kar zasiadł Kinnunen.
  • 33'
    Mrugała po wznowieniu huknął w kierunku bramki, ale krążek minął poprzeczkę.
  • 32'
    Neupauer po lodzie obok słupka.
  • 31'
    Kara dla Pasów. Przez dwie minuty zagramy w liczebnym osłabieniu.
  • 31'
    Zmiana w bramce Pasów! Pieriewozczikowa zastępuje Zabolotny!
  • 30'
    Świetna obrona Pieriewozczikowa po dwójkowej akcji Podhala. Rywale już w komplecie.
  • 30'
    Mamy problemy z założeniem zamka. Rywale wybijają krążek.
  • 29'
    Z bliska Kapica, ale znów nieskutecznie.
  • 29'
    Kara dla Podhala. Znów mamy szansę na pierwsze trafienie.
  • 28'
    Trwa kanonada strzelecka na bramkę Pasów. Pieriewozczikow jest w sporych opałach!
  • 27'
    3:0 - Bryniczka odegrał do Franka, a ten z ostrego kąta znalazł lukę tuż przy słupku i zdobywa trzecie trafienie dla swojej drużyny.
  • 26'
    Bondaruk i zadźwięczał słupek naszej bramki! Musimy zachować większą koncentrację w defensywie!
  • 25'
    Dalekie podanie w tercję rywali, ale Augustyniak nie opanował krążka. Pasy jednak wciąż w grze.
  • 24'
    Przepychanki pod bramką Podhala i sędziowie muszą rozdzielać zawodników.
  • 24'
    Dwa groźne uderzenia rywali z bliska i już Jacenko melduje się na lodzie. Podhale wciąż jednak okupuje naszą bramkę.
  • 24'
  • 24'
    Wybijamy krążek i zyskujemy kilka cennych sekund.
  • 23'
    Z bliska Kamiński, ale nasz napastnik trafia w bramkarza. To mogła być bramka w osłabieniu!
  • 22'
    Podhale ze slotu po wznowieniu i Pieriewozczikow odbija krążek.
  • 22'
    Jacenko otrzymuje dwie karne minuty za rzut na bandę. Po raz pierwszy w tym meczu zagramy w liczebnym osłabieniu.
  • 21'
    Zakładamy zamek, ale nic z tego nie wynika. Podhale już w komplecie.
  • 21'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie.
  • 21'
    Drugą tercję rozpoczniemy w przewadze. Zawodnik Podhala jeszcze przez 42 sekundy będzie odsiadywał karę, nałożoną jeszcze w pierwszej odsłonie.
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, która nie poszła po myśli Pasów. Liczymy na lepszą skuteczność i gole po przerwie.
  • 20'
    Kapica do Nemeca, ten z bliska próbował umieścić gumę w siatce, jednak czujność zachował nowotarski bramkarz.
  • 19'
    Mamy pierwsze wykluczenie. Za nieprzepisową grę w boksie kar na dwie minuty zasiadł gracz Podhala.
  • 19'
    Gra toczy się teraz głownie w środku pola. Mamy sporo przerw i niecelnych zagrań.
  • 18'
    Póki co oglądamy czystą i przepisową grę. Sędziowie nie nałożyli jeszcze ani jednego wykluczenia.
  • 17'
    Spore zamieszanie pod nowotarską bramką, jednak krążek nie chce wpaść do siatki.
  • 16'
    Nemec bez przyjęcia ze slotu. Krążek odbija się jednak od łopatki kija obrońcy i leci wysoko nad poprzeczką.
  • 15'
    Sporo chaosu i mnóstwo niecelnych podań w wykonaniu obu drużyn.
  • 14'
    Pogubiła się obrona Podhala, Kapica zza bramki próbował dograć do Nemeca, ale szybszy Klimowski, który mrozi krążek.
  • 13'
    Świetne podanie Csamangi do Kapicy, ale nasz napastnik w sytuacji sam na sam musi uznać wyższość golkipera gospodarzy. To najlepsza dotychczasowa akcja naszej drużyny!
  • 12'
    F. Kapica po kiju obrońcy i Pieriewozczikow nie ma problemów z odbiciem krążka.
  • 11'
    2:0 dla Podhala - w zamieszaniu krążek umieszcza w naszej bramce Nowożyłow.
  • 11'
    Bodrow do Kamińskiego pod bramkę, ale młody napastnik minął się z krążkiem.
  • 10'
    Kunninen z klepy po wznowieniu, ale krążek mija lewy słupek bramki Podhala.
  • 10'
    Nemec z przestrzeni międzybulikowej, ale nowotarski bramkarz w zamieszaniu mrozi gumę.
  • 9'
    Nad taflą zaczyna unosić się mgła, miejmy nadzieję, że nie wpłynie to na jakość widowiska, a mecz zostanie rozegrany do końca.
  • 8'
    Jeżek z niebieskiej, ale zbyt lekko i Klimowski nie ma problemów z wyłapaniem tego uderzenia.
  • 7'
    Kamiński na prawo do Bodrowa, ale ten nie przejął krążka pod bramką Tauronu.
  • 6'
    Mamy problemy z przedostaniem się pod bramkę rywali.
  • 5'
    Pasy próbują odrobić jednobramkową stratę, ale brakuje precyzji przy oddawaniu strzałów.
  • 4'
    1:0 dla Podhala - krążek w bramce Pasów zdobywa Bondaruk z bliska po podaniu Neupauera.
  • 4'
    Gula z niebieskiej i końcówką parkanu broni Klimowski.
  • 3'
    Bodrow zza bramki do Jeżka, ten bez przyjęcia obija parkany nowotarskiego golkipera.
  • 2'
    Pieriewozczikow broni parkanami uderzenie gospodarzy po wznowieniu.
  • 1'
    Pierwsza próba Csamangi, jednak nasz napastnik ze slotu uderza w parkany bramkarza.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 18:01
    Przed meczem uczczono jeszcze pamięć zmarłego byłego hokeisty Dawida Słowakiewicza.
  • 17:44

Znamy również skład Tauronu Podhala Nowy Targ:

Klimowski (Bizub) - Mrugała, Sulka, Bondaruk, Neupauer, Nowożyłow - Wsół, Szurowski, Franek, Bryniczka, Majoch - Michalski, Tomasik, Wielkiewicz, Słowakiewicz, Siuty - Kamieniecki, Szlembarski, F. Kapica, T. Kapica, Bochnak.

• 17:15

Drużyna Pasów wystąpi dziś w następującym zestawieniu:

Pieriewozczikow (Zabolotny) - Gula, Śaur, Csamangó, Nemec, Kapica - Dudaś, Jaracz, Bodrow, Kamiński, Brynkus - Kunninen, Jeżek, Shirley, Jacenko, Woroszyło oraz Dziurdzia, Bezwiński, Augustyniak i Gosztyła.

• 17:12

Charakterystyczna Miejska Hala Lodowa w Nowym Targu będzie areną ostatniego sparingu wicemistrzów Polski, którzy skrzyżują kije z miejscowym Tauronem Podhale Nowy Targ.

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej, w której oprócz wyniku otrzymacie bieżące informacje w czasie rzeczywistym z nowotarskiej tafli!