Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok
Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 2
1:0 0:0, 1:2, 2;0 k., ___ ___
  • 20:10
    Spesny broni uderzenie Śaura. Koniec meczu. Przegrywamy po karnych. Dziękujemy za uwagę.
  • 20:09
    Spesny broni uderzenie Shirley'a. Skokan trafia - 2:0
  • 20:08
    Jaracz nie trafia, jednak krążek w naszej bramce umieszcza Tamminen. 1:0 dla STS.
  • 20:08
    Zabolotny broni uderzenie Hiltunena. Po pierwszej serii mamy wynik 0:0
  • 20:07
    Spesny broni najazd Nemeca.
  • 20:07
  • 20:06
    O rozstrzygnięciu spotkania zadecydują karne.
  • Rzuty karne
  • Koniec III tercji
  • 60'
    2:2 - Śaur po podaniu Nemca z przestrzeni międzybulikowej umieszcza krążek w bramce! Mamy remis na niespełna minutę przed końcem!
  • 58'
    Woroszyło tuż przy lewym słupku trafia w bramkarza.
  • 57'
    Poruszona bramka Zabolotnego. Przerwa w grze.
  • 55'
    Sporo szarpanej gry z obu stron.
  • 54'
    Próba Jeżka, ale teraz z kolei dobrze radzi sobie Speśny. Wznowienie pod bramką Ciarko.
  • 52'
    Zakotłowało się pod naszą bramką, ale czujność zachował Zabolotny.
  • 50'
    2:1 - Jeżek przewrócił się na lodzie. Wykorzystał to Bukowski, który popędził na naszą bramkę i z bulika mocnym strzałem pokonuje Zabolotnego.
  • 49'
    Csamangó wraca na lód. Pasy grają już w komplecie.
  • 47'
    Dwie karne minuty dla Csamangó za spowodowanie upadku.
  • 46'
    W pierwszoplanowej roli Zabolotny. Golkiper Pasów dwukrotnie broni parkanami uderzenia rywali po lodzie.
  • 45'
    Kolejny raz nasz bramkarz ratuje nas przed utratą drugiego gola!
  • 44'
    Dobra obrona Zabolotnego po uderzeniu z bliska!
  • 43'
    1:1 - Najpierw próbował Shirley, a następnie w zamieszaniu krążek w bramce umieszcza Kapica. Mamy remis!
  • 42'
    Jeżek po lodzie i Speśny łapie krążek.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów.
  • 40'
    Koniec drugiej tercji, w której nie oglądaliśmy goli.
  • 39'
    Po raz kolejny Kapica sam na sam i znów górą Speśny.
  • 38'
    Bukowski na ławce kar. Zawodnik Ciarko ukarany dwoma minutami za opóźnianie gry.
  • 38'
    Kapica sam na sam, ale ofiarna interwencja Speśnego zapobiega utracie gola....
  • 38'
    Tamminen bekhendem z okolic bulika, ale pewnie odbija gumę Zabolotny.
  • 37'
    Przycisnęliśmy sanoczan, ale krążek wciąż nie może znaleźć drogi do bramki.
  • 37'
    Jeżek bez przyjęcia uderza obok słupka.
  • 36'
    Bodrow z przestrzeni międzybulikowej uderza bekhendem i Speśny miał sporo problemów z obroną tego strzału.
  • 35'
    Pasy już w komplecie, udało się wybronić osłabienie.
  • 35'
    Ponowna zmiana w bramce Sanoka. Speśny wraca do gry.
  • 34'
    Zabolotny odbija strzał ze slotu z zaskoczenia.
  • 33'
    Dwie karne minuty za przeszkadzanie otrzymuje Dudaś.
  • 32'
    Zmiana w sanockiej bramce. Speśny zjeżdża do boksu, a zastąpi go Świderski.
  • 31'
    Teraz gra toczy się głównie pod naszą bramką. Należy też podkreślić, że spotkanie nie jest toczone w oszałamiającym tempie. Liczymy na przebudzenie Pasów.
  • 30'
    Połowa regulaminowego czasu za nami. Póki co sanoczanie prowadzą jednym golem, zdobytym jeszcze w pierwszej tercji.
  • 29'
    Kamiński do Brynkusa, ten ma przed sobą tylko bramkarza, ale uderza w kij sanockiego golkipera. To jedna z lepszych okazji Pasów w meczu.
  • 29'
    Dudaś dopada do bezpańskiego krążka, jednak ten mija słupek sanockiej bramki.
  • 28'
    Uderzenie ze slotu z pierwszego krążka końcówką parkanu broni Zabolotny.
  • 27'
    Dziurdzia z bulika, ale krążek trafia w łydkę sanockiego defensora.
  • 27'
    Strzyżowski po wygraniu wznowienia uderzył z nadgarstka, ale pewnie łapie krążek krakowski bramkarz.
  • 27'
    Kontra STS-u i Zabolotnny mrozi krążek w polu bramkowym.
  • 26'
    Woroszyło próbował bekhendem wepchnąć krążek z bliska do bramki, ale czujność zachował sanocki golkiper.
  • 25'
    Brynkus próbował podawać bekhendem po lodzie do wychodzącego na czystą pozycję Kamińskiego, ale zrobił to zbyt lekko i gospodarze przejęli krążek.
  • 24'
    Dobra sytuacja Pasów, ale gubimy krążek na niebieskiej. Po chwili udaje się wprowadzić go w tercję rywali, ale w zamieszaniu Speśny nakrywa gumę rękawicą.
  • 23'
    Nie potrafimy oddać celnego strzału na bramkę Sanoka.
  • 22'
    Z kontrą ruszył Dziurdzia, ale nasz napastnik tuż pod bramką uderza obok lewego słupka.
  • 21'
    Pasy przejmują krążek i umiejętności Speśnego sprawdził Nemec. Sanocki golkiper zatrzymuje jednak krążek parkanami.
  • 21'
    Rozpoczynamy drugą odsłonę. Pierwsze wznowienie wygrywają gracze Ciarko.
  • 20'
    Kończymy pierwszą tercję ze stratą jednej bramki. Czekamy na pierwsze trafienie Pasów już po przerwie.
  • 19'
    1:0 dla Sanoka - ze slotu między parkanami Zabolotnego krążek w bramce umieszcza Hiltunen.
  • 18'
    Dalekie podanie do Kamińskiego, który mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam, ale nie przejął krążka..
  • 17'
    Znów zakotłowało się pod bramką Zabolotnego, ale ten znów mrozi krążek.
  • 16'
    Dobra interwencja Guli w defensywie zapobiega groźnej sytuacji pod naszą bramką.
  • 15'
    Strzał z daleka i na raty broni Zabolotny.
  • 14'
    W końcu Nemec sprzed bulika obija parkany bramkarza, a następnie golkiper STS mrozi krążek w zamieszaniu podbramkowym.
  • 13'
    Jaracz wrzucił krążek pod bramkę, ale nic z tego nie wynikło. Od dłuższej chwili nie zatrudniliśmy Speśnego.
  • 12'
    Mamy problemy z przedostaniem się pod bramkę Sanoka i oddaniem celnego uderzenia.
  • 11'
    Nemec popędził prawą stroną i dograł do Csamangó, ale ten pod bramką rywali nie był w stanie opanować krążka.
  • 11'
    Strzyżowski uderza spod bandy, ale parkanami zatrzymał gumę Zabolotny.
  • 10'
    Hiltunen z okolic bulika uderza nad poprzeczką.
  • 9'
    Z niebieskiej Gosztyła, ale Speśny nie daje się zaskoczyć i pewnie łapie krążek.
  • 8'
    Niecelne uderzenie Sanoka.
  • 8'
    Brakuje celnych uderzeń ze strony Pasów.
  • 7'
    Pasy już w komplecie, wynik nie uległ zmianie.
  • 6'
    Zabolotny mrozi krążek w zamieszaniu podbramkowym.
  • 5'
    Sanok już w komplecie, ale na ławkę kar udaje się Jaracz za zahaczanie.
  • 5'
    Jeżek z okolic bulika i pewnie broni Speśny.
  • 4'
    Dwójkowa akcja sanoczan, jednak rywale niecelnie uderzają na naszą bramkę.
  • 3'
    Sześciu zawodników z pola na lodzie w ekipie Ciarko i mamy pierwsze wykluczenie w meczu.
  • 3'
    Pierwsze minuty to gra głównie w środku pola.
  • 2'
    Bukowski sam na sam, ale pewnie interweniuje Zabolotny, który dziś od początku strzeże bramki Pasów!
  • 2'
    W pierwszej minucie nie oglądaliśmy strzałów ani sytuacji podbramkowych.
  • 1'
    Pierwszy krążek w meczu dla gospodarzy.
  • 1'
    Zaczynamy! Hokeiści Pasów wystąpią dziś w domowych strojach.
  • 17:55
    Przed meczem odbędzie się symboliczna minuta ciszy w hołdzie, zmarłemu wczoraj byłemu hokeiście, Dawidowi Słowakiewiczowi.
  • 17:17

Poznaliśmy składy obu drużyn:

Sanok: Spěšný (Świderski) - Jekunen, Pavúk; Witan, Tamminen, Hiltunen - Biłas, Piippo; Filipel, Hämäläinen, Bukowski - Rąpała, Olearczyk; Strzyżowski, Wilusz, Biały - Bar, Florczak; Łyko, Mocarski, Ginda Trener: Marek Ziętara

Cracovia: Zabolotny (Hebda) - Gula, Šaur; Csamangó, Němec, Kapica - Dudáš, Jaracz; Bodrow, Kamiński, Brynkus - Kunninen, Ježek; Shirley, Jacenko, Woroszyło - Gosztyła; Dziurdzia, Bezwiński, Dobosz oraz Augustyniak. Trener: Rudolf Roháček

• 17:16

Witamy z Areny Sanok, gdzie już o godz. 18 hokeiści Pasów zmierzą się z Ciarko STS Sanok i zechcą zrewanżować się za porażkę 0:5 sprzed dwóch tygodni. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.