Pusta bramka Pasów!
  • 59'
    Regulaminowy czas dla drużyny JKH!
  • 59'
    3:2 (58:29) -Klimicek na 1,5 minuty do końca regulaminowego czasu gry ponownie wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Walczymy do końca!
  • 57'
    Goodwin minął dwóch obrońców i uderzył ze slotu. Na raty broni jednak Nechvatal.
  • 56'
    Kasperlik i rękojeścią kija broni Pieriewozczikow.
  • 55'
    Spore zamieszanie pod pasiastą bramką, ale ofiarnie się bronimy!
  • 54'
    2:2 (53:26, 5/4) - Mamy wyrównanie! Gola w przewadze zdobywa Jakub Saur! Brawo!
  • 53'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar na dwie minuty powędrował Bryk. Szansa dla Pasów!
  • 53'
    Będzie kara dla JKH. Trener Rohacek poprosił o regulaminowy czas.
  • 51'
    Kasperlik sprzed bulika obok bramki.
  • 50'
    Hovorka mocno potraktował przy bandzie Oksanena, w efekcie czego ten traci krążek.
  • 50'
    Po wznowieniu uderzał Bryk i pewnie broni Pieriewozczikow. Do końca regulaminowego czasu pozostało nieco ponad 10 minut.
  • 49'
    Jeżek z bliska w zamieszaniu, krążek jednak opuszcza taflę.
  • 49'
    Csamangó do Tiali, ale ten ze slotu uderza nad poprzeczką.
  • 49'
    Zamykamy rywali w ich tercji, ale brakuje strzału z zaskoczenia.
  • 48'
    Jeżek po lodzie z niebieskiej, ale bez problemu krążek przejmuje Nechvatal.
  • 47'
    Dudaś już na lodzie. Gramy w komplecie.
  • 46'
    Szewczenko z niebieskiej, ale krążek odbija się od łydki jednego z naszych defensorów. Jastrzębie w ataku.
  • 45'
    Pieriewozczikow mrozi gumę po uderzeniu Urbanowicza.
  • 45'
    Wybijamy krążek i zyskujemy kilka cennych sekund.
  • 44'
    Do boksu kar za wysoki kij na dwie minuty odesłany Dudaś.
  • 43'
    Nemec z okolic bulika, ale Nechvatal nie dał się zaskoczyć.
  • 42'
    Rac wjechał do naszej tercji, ale nie udało mu się oddać strzału.
  • 41'
    Mocno liczymy na to, że nie będzie to ostatnie dwadzieścia minut w tym sezonie. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 41'
    Przed nami ostatnie regulaminowe dwadzieścia minut meczu. Wynik 2:1 dla JKH.
  • 39'
    Z bliska wprost w naszego bramkarza uderzył Wróbel.
  • 38'
    Gospodarze poczuli krew i co rusz niepokoją naszego bramkarza.
  • 37'
    Dwukrotnie Kasperlik i ofiarnie broni Pieriewozczikow.
  • 35'
    2:1 (34:35) - Wałęga najprzytomniej zachował się w naszej tercji i mimo zamieszania skutecznie uderzyłz przestrzeni międzybulikowej. Gospodarze znów na prowadzeniu.
  • 34'
    Phillips dogrywał na prawo do Hovorki, ale rękojeścią kija krążek zatrzymuje Saur.
  • 33'
    Kasperlik huknął z okolic bulika i pewnie do raka łapie Pieriewozczikow.
  • 32'
    1:1 (31:49) - W zamieszaniu krążek w bramce JKH umieszcza Welsh i mamy wyrównanie! Brawo!
  • 32'
    Błąd Nechvatala za własną bramką i bliski przejęcia krążka był Kapica.
  • 31'
    Csamangó próbował z bliska wepchnąć krążek do bramki.
  • 30'
    Połowa regulaminowego czasu gry za nami. Wynik ustalony jeszcze w pierwszej tercji.
  • 29'
    Paś powalczył w naszej tercji, ale defensorzy Pasów odebrali mu krążek.
  • 28'
    Jeżek wyłuskał krążek w tercji rywali, ale znów na drodze do bramki stanął Nechvatal.
  • 27'
    Goodwin z bulika, ale krążek odbija przed siebie golkiper Jastrzębia. Szukamy swych szans w kontrach, ale jak na razie nie możemy znaleźć sposobu na rywali.
  • 26'
    Oksanen po kontrze z bulika i koncówką parkanu odbija Nechvatal.
  • 25'
    Najpierw Murphy z bliska nad bramką, a następnie niecelnie dobijał z daleka Saukko.
  • 24'
    Ignatowicz po wznowieniu, ale znów pewnie broni Nechvatal.
  • 24'
    Kapica do Sołowjewa, a ten z okolic bulika uderza wprost w bramkarza rywali. Będzie wznowienie pod bramką JKH.
  • 24'
    Po kontrze z ostrego kąta bekhendem uderzał Ł. Nalewajka.
  • 23'
    Nemec sprzed niebieskiej i efektownie łapie do raka Nechvatal.
  • 23'
    Pierwsze minuty drugiej odsłony to zdecydowana przewaga naszej drużyny.
  • 22'
    Oksanen z okolic bulika po lodzie i z problemami broni Nechvatal.
  • 21'
    Spiker poinformował o korekcie strzelca gola dla gospodarzy - ostatecznie sędziowie zdecydowali się zapisać trafienie Janowi Sołtysowi.
  • 21'
    Pierwszy krążek dla Pasów.
  • 21'
    W pierwszej odsłonie oddaliśmy na bramkę rywali 7 uderzeń. Jastrzębianie niepokoili naszego bramkarza z kolei 13-krotnie.
  • 20'
    Kończymy drugą tercję przy stanie 1:0 dla JKH.
  • 20'
    Pasy już w komplecie.
  • 18'
    Póki co jastrzębianie nie są w stanie stworzyć dogodnej sytuacji.
  • 17'
    Pierwsze wykluczenie w meczu za przeszkadzanie otrzymuje Sołowjow.
  • 16'
    Dobitki próbował Nemec, ale parkanem broni Nechvatal.
  • 16'
    Hovorka do Phillipsa, ten uderzyłbez przyjęcia, ale Pieriewzoczikow zdołał się przemieścić i popisał się efektowną interwencją.
  • 15'
    Sołtys po lodzie z bulika i znów w pierwszoplanowej roli nasz bramkarz.
  • 15'
    Doherty z niebieskiej, próba dobitki, ale na raty broni Nechvatal.
  • 14'
    Wróbel sam na sam, ale pewnie broni Pieriewozcizkow.
  • 13'
    Uderzał Phillips i dobijał Rac, ale nasz bramkarz zdołał obronić to uderzeniu.
  • 12'
    Pieriewozczikow mrozi gumę po uderzeniu Raca.
  • 10'
    Okres gry bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 9'
    Horzelski spod bandy, Pieriewozczikow odbija i Jass nie trafia w odsłoniętą część bramki!
  • 8'
    Jeżek ze slotu uderza nad poprzeczką. Szkoda wyśmienitej okazji.
  • 7'
    1:0 (6:31) - Wróbel otwiera wynik spotkania bekhendem umieszczając krążek w bramce. JKH na prowadzeniu.
  • 7'
    Po wznowieniu sprzed bulika uderzał Jass, ale pewnie do raka łapie Pieriewozczikow.
  • 5'
    Urbanowicz z najbliższej odległości trafia wprost w naszego bramkarza. To najlepsza sytuacja w tym meczu dla gospodarzy.
  • 5'
    Ł. Nalewajka ze slotu i parkanem broni Pieriewozczikow.
  • 4'
    Kapica sam na sam i uderzenie naszego napastnika broni Nechvatal.
  • 3'
    Drużyny grają bardzo zachowawczo.
  • 2'
    Dwukrotnie Urbanowicz, ale dobrze spisał się Pieriewozczikow.
  • 1'
    Obie drużyny stworzyły już po jednej groźnej akcji, ale nie zdołały oddać strzałów.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 1'
    Zaczynamy! Dziś drużyna JKH wystąpi w białych bluzach, natomiast Pasy zagrają w tradycyjnych wyjazdowych strojach na czarno.
  • 14:09

Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Michał Baca i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagać im będą Wojciech Moszczyński i Sławomir Szachniewicz.

• 13:50

Drużyna JKH wystąpi dziś w składzie

Nechvatal (Kieler) – Bryk, Górny, Kasperlik, Rac, Paś – Klimicek, Kostek, Urbanowicz, Hovorka, Phillips – Horzelski, Jass, Wróbel, Wałęga, Sołtys – Michałowski, Szewczenko, Nalewajka Ł., Jarosz, Nalewajka R.

• 13:46

Poznaliśmy skład Pasow na dzisiejsze spotkanie:

• 13:40

Do meczu pozostała niespełna godzina

• 13:15
    Witamy z Lodowiska "Jastor", gdzie już o godz. 14:30 po raz piąty w wielkim finale zmierzymy się z JKH GKS Jastrzębie. Cel na to spotkanie jest jeden - zwycięstwo i powrót do Krakowa. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.