1:0 0:0 0:1 0:1d., ___ ___ ___ ___
JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie
  • KONIEC MECZU
  • 76:04
    Karny wykorzystany, mecz zakończony - niestety - naszą porażką. Zespół z Jastrzębia na prowadzeniu w serii, kolejny mecz rozegramy w Wielką Sobotę. na lodowisku rywala. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 77'
    Rozpędzony Rac faulowany przez naszego bramkarza, rzut karny dla gości...
  • 76'
    Dudas blisko skierowania gumy do siatki, ale szybsi gracze rywala.
  • 75'
    Kapica zepchnięty do bandy przy bramce jastrzębian, nie może oddać strzału.
  • 74'
    Coraz mniej dokładna gra obydwu ekip. Po zespołach widać zmęczenie.
  • 73'
    Ignatowicz zagrywa prostopadle, przecinają to jastrzębianie.
  • 72'
    Nemec szarpie przy bandzie, niestety gra przerwana przez interwencję obrony jastrzębian.
  • 71'
    Niedokładny najazd Jassa, który mija się z bramką.
  • 70'
    Gra przenosi się do środka tafli przy Siedleckiego. Przy krążku na ten moment głównie rywale Pasów.
  • 69'
    Niecelne, mocne uderzenie Philipsa z nadgarstka.
  • 68'
    Chaotyczne rozegranie jastrzębian, szybko przejmuje to Kapica i ucieka z kontrą.
  • 67'
    Mało uderzeń w ostatnich minutach, obydwa zespoły nie chcą popełnić błędu i dobrze się blokują.
  • 66'
    Mocno mierzy Saur, uderzenie wybite parkanami!
  • 65'
    Jastrzębianie wycofują na swoją połowę.
  • 64'
    Chwila przerwy w grze, na lodzie leży jeden z graczy Pasów, szybka zmiana.
  • 63'
    Szybkie natarcie Kapicy zatrzymane na niebieskiej.
  • 62'
    Dużo wolnych przestrzeni, dynamiczna gra w pierwszych minutach. Obydwa zespoły chcą zakończyć mecz jak najszybciej.
  • 61'
    Rozpoczynamy od wybicia przed siebie, gramy na uwolnienie - uspokajamy grę.
  • POCZĄTEK DOGRYWKI
  • 18:25
    Trzyosobowe składy wróciły na taflę. Rozpoczynamy dogrywkę!
  • KONIEC III TERCJI
  • 60'
    Syrena kończy trzecią tercję. Czeka nas dogrywka.
  • 59'
    Minuta do zakończenia trzeciej tercji.
  • 58'
    Pasy w komplecie.
  • 57:47
    Goście wykorzystują przewagę, mamy remis... Wałęga zdobywa bramkę dla jastrzębian.
  • 57'
    Czas dla obydwu zespołów.
  • 56:32
    Wykluczenie dla Csamangó, nasz gracz napomniany za przeszkadzanie.
  • 56'
    Rozgrywamy po bokach własnej tercji, opierając się próbom konstruowania akcji przez rywali.
  • 55'
    Bokiem tafli pędzi Welsh, niestety akcja szybko rozbita przez gości.
  • 54'
    Rac odważnie wchodzi kijem pod bramkę, nie kierując jednak gumy do siatki.
  • 53'
    Dynamiczna akcja gości zamknięta dobrą interwencją Dudasa.
  • 52'
    Rywale wracają do pełnego zestawienia, przewaga niewykorzystana.
  • 51'
    Spokojne rozegranie na niebieskiej, jastrzębianie zamknięci na własnej połowie.
  • 50'
    Potężne uderzenie Guli obija bandę. Walczymy o wykorzystanie tej przewagi i zdobycie drugiego trafienia dzisiejszego wieczoru.
  • 49:56
    Jass ukarany za natarcie, Pasy w przewadze!
  • 49'
    Ostra, fizyczna walka na lodzie, obydwa zespoły przenoszą ciężar gry do środka tafli.
  • 48'
    Defensywa jastrzębian spycha naszego gracza do bandy, bez dobrego uderzenia.
  • 47'
    Strzał Hovorki przecięty na niebieskiej, ruszamy z kontrą.
  • 46'
    Nieudane natarcie Jassa przyblokował bramkarz Pasów.
  • 45'
    Zablokowane uderzenie Kapicy, gumę przejmuje zespół z Jastrzębia.
  • 44'
    Ostre starcie pod bramką Pasów, gracze JKH GKS są świadomi tego, że różnica jest minimalna. Dobrze bronią się nasi zawodnicy.
  • 43'
    Z dystansu mierzy Hovorka, ale pewna obrona naszego bramkarza kończy akcję jastrzębian.
  • 42'
    Gracz jastrzębian zagrywa ręką, gra przerwana - wznawiamy za chwilę.
  • 41'
    Ruszamy!
  • POCZĄTEK III TERCJI
  • 17:40
    Obydwa zespoły wracają na lód, zaraz zaczynamy ostatnią, decydującą tercję!
  • 40'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 38'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar na dwie minuty powędrował Sołowjow.
  • 38'
    Nechvatal zjeżdża do boksu, będzie kara dla Pasów.
  • 38'
    Phillips po łopatce kija, ale pewnie Pieriewozczikow.
  • 37'
    Paś nad bramką z okolic bulika.
  • 36'
    Gula po lodzie i Oksanen próbował zmienić tor krążka.
  • 35'
    Kilkukrotnie próbowali goście, ale na posterunku czuwa Pieriewozczikow.
  • 34'
    Urbanowicz dostał idealne podanie przed bramkę i z najbliższej odległości trafia w bramkarza. Brawa dla Pieriewozczikowa za czujność!
  • 34'
    Z niebieskiej Szewczenko, ale Pieriewozczikow, mimo iż był zasłaniany, pewnie łapie gumę do raka.
  • 33'
    Dobra okazja dla Welsha, ale środkowy pierwszej formacji nie zdołał dobić krążka odbitego przez Nechvatala.
  • 33'
    Wałęga ze slotu wprost w bramkarza.
  • 32'
    Goście już w komplecie. Wynik nie uległ zmianie.
  • 32'
    po ładnej wymianie podań spod bandy uderzył Saur, ale pewnie broni Nechvatal.
  • 32'
    Trwa ostrzał jastrzębskiej bramki.
  • 31'
    Welsh sam na sam uderza wprost w Nechvatala. Znów mamy przepychanki pod bramką JKH.
  • 30'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Kostek. Szansa dla Pasów na podwyższenie prowadzenia.
  • 30'
    Michałowski z bulika po lodzie i parkanami broni Pieriewzoczikow.
  • 30'
    Sołowjew do Csamangó, ten z bulika uderza wprost w bramkarza.
  • 29'
    Trener Rohaćek zdecydował się na regulaminowy czas.
  • 28'
    Pasy już w komplecie. Wciąż prowadzimy 1:0!
  • 27'
    Rozbijamy ataki jastrzębian, którzy mają problemy z oddaniem choćby celnego strzału.
  • 26'
    Kara techniczna za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
  • 25'
    Teraz z bulika wprost w bramkarza uderzał Welsh.
  • 25'
    Jastrzębie walczy o zmianę niekorzystnego rezultatu, ale dobrze się bronimy.
  • 24'
    Po wznowieniu uderzał Kasperlik, ale krążek odbija się od łopatki jednego z defensorów Pasów i opuszcza taflę.
  • 23'
    Mocne uderzenie Bryka, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką.
  • 22'
    Kontra jastrzębian, ale dobrze przy prawym słupku ustawiony Pieriewozczikow, który mrozi gumę w zamieszaniu podbramkowym.
  • 21'
    Statystyka strzałów po I tercji: 14 - 5.
  • 21'
    I już gramy w komplecie.
  • 21'
    W drugiej tercji jeszcze przez 8 sekund zagramy w liczebnym osłabieniu.
  • 20'
    Syrena zakończyła pierwsze dwadzieścia minut, w których Pasy po golu Kostromitina objęły prowadzenie. Czekamy więc na drugą tercję.
  • 20'
    Welsh z ostrego kąta trafia w słupek bramki Jastrzębia.
  • 19'
    Mimo osłabienia w sytuacji sam na sam znalazł się Csamangó, ale nasz zawodnik trafił prosto w bramkarza.
  • 19'
    Szansa dla JKH. Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany został Kostromitin.
  • 17'
    Próbował Rac, ale krążek po łopatce kija Gutwalda opuszcza taflę. Będzie wznowienie pod bramką Pasów.
  • 16'
    Obie drużyny już w pełnych zestawieniach.
  • 15'
    W dobrej sytuacji Csamangó. Napastnik czwartej formacji uderzył jednak obok słupka.
  • 14'
    Penalty 4
    Podwójną karą mniejszą za ostrość ukarany z kolei został Radosław Nalewajka.
  • 14'
    Za nadmierną ostrość w grze do boksu kar odesłany został Jeżek.
  • 14'
    Przepychanki pod bramką Pasów. Z pewnością posypią się wykluczenia.
  • 12'
    Przewaga Pasów w tym meczu nie podlega żadnej dyskusji.
  • 11'
    Nemec do Doherty'ego na niebieską, ale ten huknął nad poprzeczką.
  • 10'
    W dobrej sytuacji znalazł się Goodwin, ale nasz napastnik nie trafił ostatecznie w krążek.
  • 10'
    Ferrara z najbliższej odległości minimalnie się pomylił i posłał krążek obok słupka.
  • 9'
    Dwukrotnie groźnie zaatakowali goście, ale najpierw została poruszona bramka Pieriewozczikowa, a następnie sędziowie odgwizdali spalonego.
  • 9'
    JKH już w komplecie.
  • 8'
    Gula sprzed bulika, barkiem odbija Nechvatal, ale krążek zdołał jeszcze obić poprzeczkę.
  • 7'
    Najpierw Sołowjew, a później Welsh, ale dwukrotnie górą Nechvatal.
  • 7'
    Za trzymanie do boksu kar na dwie minuty odesłany Jass. To pierwsze wykluczenie w tym meczu.
  • 6'
    Po wznowieniu Horzelski z niebieskiej uderzył nad poprzeczką.
  • 5'
    Rac niecelnie po łopatce kija Dudasa.
  • 4'
    1:0 (3:58) - GOOL! Kostromitin technicznym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Nechvatala. Otwieramy wynik spotkania - brawo Pasy!
  • 3'
    Próbowali Hovorka i Urbanowicz, ale wprost w naszego bramkarza. Intensywne pierwsze minuty tego spotkania.
  • 2'
    Gra przenosi się pod bramkę JKH i Nechvatal zmuszony po raz pierwszy do interwencji.
  • 1'
    Kasperlik do Raca, ten wycofuje do Bryka na niebieską, ale defensor gości nieczysto trafił w krążek.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 1'
    Zaczynamy czwarty mecz finałowy! Walczyć Pasy!
  • 15:50
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie: Krzysztof Kozłowski i Mariusz Smura, a na liniach pomagać im będą Grzegorz Cudek i Mateusz Kucharewicz.
  • 15:45

Znamy również zestawienie gości:

Nechvatal (Kieler) - Bryk, Górny, Paś, Rac, Kasperlik - Klimicek, Kostek, Phillips, Hovorka, Urbanowicz - Jass, Horzelski, Sołtys, Wałęga, Wróbel - Szewczenko, Michałowski, Ł. Nalewajka, Jarosz, R. Nalewajka.

• 15:44

Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejsze spotkanie:

• 15:39
    Witamy z Lodowiska przy Siedleckiego 7 w Krakowie. Przed nami czwarty mecz finałowy przy stanie 2:1 dla JKH GKS Jastrzębie. Dziś drużyna Pasów ma przed sobą tylko jeden cel - drugie zwycięstwo i wyrównanie wyniku serii! Początek meczu już o godz. 16!