0:0 1:0 1:0, ___ ___ ___ ___
JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie
  • KONIEC MECZU
  • 60'
    Mamy to! Pierwszy domowy mecz w serii finałowej przynosi nam pierwsze zwycięstwo nad JKH GKS Jastrzębie! Bohaterem Pasów zostaje Jewgienij Sołowjow, zdobywca obydwu bramek dla Cracovii. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 59'
    Dwójkowo rozgrywają Pasy, lecz nie wykorzystujemy okazji. Spalony.
  • 58'
    Dwie minuty do zakończenia spotkania!
  • 57'
    Wybijamy daleko, na uwolnienie.
  • 56'
    Coraz ostrzejsze ataki gości, którzy starają się o szybką, kontaktową bramkę. Czas działa jednak na korzyść Pasów.
  • 55'
    Klimicek naciera na naszą bramkę, powstrzymuje go Damian Kapica!
  • 54'
    Goście w pełnym zestawieniu. Niestety, bez dokumentacji bramkowej przewagi.
  • 53'
    Mocno zamknięci goście - podwójna przewaga wydaje się być dobrym okresem dla Pasów na zdobycie kolejnej bramki i zamknięcie tego meczu.
  • 52'
    Uderzanie wysokim kijem Marka Hovorki - Pasy w podwójnej przewadze!
  • 52'
    Kasperlik z dwuminutowym wykluczeniem za przeszkadzanie.
  • 51'
    Duże zamieszanie w tercji Jastrzębia, gra przerwana.
  • 50'
    Wracamy do gry.
  • 49'
    Trener Rudolf Rohacek prosi o czas.
  • 48'
    Nastawieni na kontry gracze Pasów. Szukamy trzeciej bramki w szybkiej, dynamicznej grze po stratach gumy przez JKH.
  • 47'
    Nieco zdezorientowani gracze JKH nacierają, lecz bez pomysłu. Szybko rozbijamy ten atak.
  • 46'
    Gra rozpoczęta od środka.
  • 45:55
    Mamy drugą bramkę, tym razem Sołowjow trafia do siatki! Bohater dzisiejszego spotkania podwyższa prowadzenie Pasów!
  • 45'
    Ponownie mocna próba Sołowjowa, tym razem obija bandę.
  • 44'
    Szukamy drugiej bramki, Pasy ofensywnie nastawione w trzeciej tercji spotkania.
  • 43'
    Samotna szarża Sołowjowa, broni to jednak Nehvatal.
  • 42'
    Pasy wracają do pełnego zestawienia.
  • 41'
    Rozpoczynamy trzecią część meczu!
  • POCZĄTEK III TERCJI
  • 19:30
    Za chwilę rozpoczynamy trzecią, decydującą część meczu - gramy o zwycięstwo!
  • KONIEC II TERCJI
  • 40'
    Koniec tercji! Po drugiej części spotkania jesteśmy bliżej tego, by odnieść ważne zwycięstwo - jednobramkowe prowadzenie Pasom dał Jewgienij Sołowjow, wracamy za kwadrans.
  • 38:45
    Siły się wyrównują. Gula na ławce kar za nadmierną ostrość.
  • 39'
    Minuta do zakończenia drugiej tercji spotkania.
  • 38'
    Pasy w przewadze, okrążamy bramkę rywali i staramy się o drugie trafienie!
  • 36:55
    Jarosz szybko ląduje na ławce ponownie - niebezpieczne zagranie wysoko uniesionym kijem.
  • 37'
    Obydwa zespoły w pełnym zestawieniu.
  • 37'
    Sevcenko uderza spod bulika, broni to golkiper Pasów.
  • 36'
    Otwiera się gra, hokeiści po obydwu stronach starają się wykorzystać nowe przestrzenie.
  • 34:34
    Za to samo przewinienie na ławkę kar odesłany zostaje Martin Dudas.
  • 34:34
    Obustronne wykluczenie za ostrosć. Po stronie jastrzębian na ławkę wędruje Jarosz.
  • 35'
    Intensyfikuje swoją grę JKH, starając się o wyrównanie. Duża presja na obronę Pasów.
  • 34'
    Mocne uderzenie z niebieskiej na naszej połowie ląduje poza lodowiskiem.
  • 33'
    Urbanowicz szarżuje prędko, starając się zdobyć wyrównującą bramkę chwilę po trafieniu dla Pasów - mija się jednak z naszą bramką.
  • 32'
    Gra wznowiona od środka.
  • 31:28
    Mamy prowadzenie! Sołowjow zdobywa bramkę dla Pasów, otwierając wynik spotkania w 32 minucie meczu!
  • 31'
    Okres przewagi Pasów. Jastrzębianie zamknięci we własnej tercji bramkowej.
  • 30'
    Jass mierzy z niebieskiej, krążek obija bandę.
  • 29'
    Csamangó wychodzi jeden na jednego z jednym z jastrzębskich defensorów - w siłowym pojedynku górą goście.
  • 28'
    Groźny atak gości przerwany przez poruszenie bramki Pasów.
  • 27'
    Szarpie Kasperlik, spychamy go do bocznej bandy.
  • 26'
    Szukamy drogi do bramki Nechvatala, ale obrona jastrzębian regularnie blokuje nacierające Pasy.
  • 25'
    Dobrze ustawione Pasy blokują próby ataku jastrzębian.
  • 24'
    Rozpędza się Nejezchleb, nikt nie przeszkadza naszemu zawodnikowi - uderzenie z bliska broni jednak bramkarz JKH.
  • 23'
    Jass rozpędza się i uderza na bramkę Pasów, dobrze mrozi gumę Pieriewozczikow.
  • 22'
    Wyrównana gra w pierwszych minutach drugiej części meczu. Dużo walki, lecz bez dobrych strzałów po obydwu stronach.
  • 21'
    Druga tercja rozpoczęta! Pasy wracają do pełnego zestawienia.
  • POCZĄTEK II TERCJI
  • 18:46
    Obydwa zespoły ponownie na lodzie. Zaraz wracamy do gry!
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której nie oglądaliśmy goli. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 19'
    Jak wyliczyli statystycy w dotychczasowych meczach finałowych na jedenaście przewag nie padł ani jeden gol.
  • 19'
    Pierwsze wykluczenie w meczu otrzymuje dwie karne minuty za natarcie.
  • 18'
    Sołowjew dogrywał zza bramki, ale nikt nie przejął krążka.
  • 18'
    Osamotniony Urbanowicz ze slotu uderza obok słupka.
  • 17'
    Klimicek po łopatce kija Guli uderza nad poprzeczką.
  • 16'
    Teraz sprzed bulika uderzał Doherty i znów pewnie łapie bramkarz przyjezdnych.
  • 15'
    Z okolicy bulika huknął Csamangó i pewnie do raka łapie Nechvatal.
  • 15'
    Brynkus po samotnym rajdzie zostaje powstrzymany na buliku przez Jassa.
  • 14'
    Gutwald sprzed bulika trafił w parkany Nechvatala i dobijać próbował jeszcze Kamiński.
  • 14'
    W zamieszaniu podbramkowym próbował Welsh.
  • 13'
    Krążek po strzale Jeżka obija słupek jastrzębskiej bramki!
  • 12'
    Gula wrzucił krążek z niebieskiej i znów w pierwszoplanowej roli wystąpił Nechvatal.
  • 12'
    Tiala sprzed bulika i mrozi gumę golkiper Jastrzębia.
  • 11'
    Oglądamy szybkie i dynamiczne spotkanie.
  • 10'
    Tiala spod niebieskiej, ale krążek zostaje zablokowany przez jednego z defensorów przyjezdnych.
  • 9'
    Urbanowicz po łopatce kija Kamińskiego i przejmujemy krążek.
  • 8'
    Sołowjew próbował dogrywać zza bramki, ale kijem wybija krążek Nechvatal.
  • 7'
    Jeżek po lodzie z bulika i końcówką parkana broni Nechvatal.
  • 6'
    Urbanowicz minął kilku naszych zawodników i z bliska oddał strzał w odsłoniętą część bramki. Szczęście jednak po stronie Pasów, ponieważ kapitan gości uderzył obok słupka.
  • 5'
    Csamangó wycofuje do Saukko, ale ten niezbyt czysto uderza w krążek.
  • 4'
    Goodwin sprzed bulika i Nechvatal odbija gumę przed siebie. Poruszenie bramki gości i mamy przerwę w grze.
  • 3'
    Ze slotu wprost w bramkarza uderzał Sawicki.
  • 2'
    Okres chaotycznej gry z obu stron.
  • 1'
    Goście pogubili się pod własną bramką i strzał z bliska oddał Goodwin.
  • 1'
    Już w pierwszych sekundach zaskoczyć Nechvatala próbował Kapica.
  • 1'
    Dynamiczne rozpoczęcie i krążek dla jastrzębian.
  • 1'
    Zaczynamy trzeci mecz finałowy. Do boju Pasy!
  • 17:54
    Przypominamy, że w finale nie są rozgrywane rzuty karne. W przypadku remisu w regulaminowym czasie następuje dwudziestominutowa dogrywka 5 na 5 do złotego gola i tak do skutku.
  • 17:52
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Michał Baca i Bartosz Kaczmarek, a na liniach pomagać im będą Mateusz Bucki oraz Rafał Noworyta.
  • 17:46

Skład druży JKH prezentuje się następująco:

Nechvatal (Kieler) – Bryk, Górny, Kasperlik, Rac, Sawicki – Klimicek, Kostek, Wróbel, Hovorka, Phillips – Horzelski, Jass, Urbanowicz, Wałęga, Paś – Michałowski, Szewczenko, Nalewajka Ł., Jarosz, Nalewajka R.

• 17:43

Poznaliśmy skład drużyny Pasów:

• 17:41
    Witamy z Lodowiska im. Adama "Rocha" Kowalskiego przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie. Dziś rywalizacja finałowa przenosi się pod Wawel, a Pasy powalczą o pierwsze zwycięstwo w serii, bowiem dwa pierwsze spotkania zakończyły się zwycięstwami drużyny JKH GKS Jastrzębie.