0:0 2:1 1:1, ___ ___ ___ ___
Comarch Cracovia Comarch Cracovia
  • Koniec meczu
  • 60'
    Niestety nie udało się odnieść pierwszego zwycięstwa i teraz rywalizacja przenosi się do Krakowa. Mecze na naszym lodowisku odbędą się już 30 i 31 marca. Dziękujemy za uwagę.
  • 60'
    Pusta bramka Pasów! Trener Rohaćek stawia wszystko na jedną kartę!
  • 59'
    Po kontrze Paś obija parkany naszego bramkarza. U obu drużyn widać już spore zmęczenie.
  • 58'
    Brynkus obija poprzeczkę bramki JKH!
  • 58'
    Przed nami ostatnie dwie minuty regulaminowego czasu gry! Wciąż możemy wyrównać i odmienić losy tego meczu!
  • 57'
    Teraz o regulaminowy czas poprosił trener Pasów Rudolf Rohaćek.
  • 56'
    Gula po lodzie sprzed niebieskiej, ale broni golkiper rywali. Wcześniej jednak sędziowie przerywają grę z powodu spalonego w polu bramkowym.
  • 55'
    Okres chaotycznej gry z mnóstwem przerw z obu stron.
  • 54'
    Sołowjow z najbliższej odległości i instynktownie parkanem broni Nechvatal!
  • 53'
    Hovorka z bulika trafia w parkany naszego bramkarza.
  • 52'
    Nechvatal mrozi gumę w ogromnym zamieszaniu pod bramką.
  • 52'
    Zamykamy rywali w ich tercji. Wyrównujące trafienie wisi w powietrzu.
  • 51'
    Gutwald z niebieskiej obok słupka.
  • 50'
    Urbanowicz po lodzie ze slotu i Pieriewozczikow odbija krążek przed siebie. Na szczęście w sukurs naszemu bramkarzowi przyszli obrońcy.
  • 49'
    Goal
    3:2 (48:34) - Goodwin po wznowieniu zdobywa kontaktowe trafienie. Wracamy do gry!
  • 49'
    Trener gospodarzy Robert Kalaber poprosił o regulaminowy czas.
  • 48'
    Rywale już w komplecie.
  • 46'
    Penalty 2
    Za przeszkadzanie do boksu kar odesłany Gimiński. Szansa na kontaktowego gola dla Pasów.
  • 44'
    Dobre podanie pod bramkę do Górnego, ale ten nie wykorzystuje niemal stuprocentowej sytuacji.
  • 44'
    Kasperlik sam na sam, ale napastnik rywali uderza wprost w naszego bramkarza.
  • 42'
    Replace
    Zmiana w bramce Pasów - Roberta Kowalówkę zastępuje Dienis Pieriewozczikow.
  • 42'
    Goal
    3:1 (41:36) - Gola strzałem pod poprzeczkę z najbliższej odległości zdobywa Rac.
  • 21'
    Bilans strzałów po czterdziestu minutach to 16 - 23.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    W końcówce jastrzębianie po wznowieniu przeprowadzili kontrę i zdołali jeszcze oddać strzał, który parkanem broni Kowalówka.
  • 40'
    Jastrzębski bramkarz mrozi gumę po uderzeniu Kapicy z okolic bulika.
  • 38'
    Kapica pod bramkę i strzał Sołowjowa zatrzymuje Necvhatal. Staramy się doprowadzić do wyrównania jeszcze przed przerwą.
  • 38'
    Uderzenie z bocznej strefy lodowiska Welsha odbija Nechvatal.
  • 38'
    Strzał Raca po rykoszecie i krążek leci nad bramką.
  • 37'
    Krążek w boksie zawodników będzie przerwa w grze.
  • 36'
    Saur próbował zmieścić krążek w bramce "od zakrystii", ale czujność zachowuje Nechvatal.
  • 35'
    Goal
    2:1 (34:33) - Gol dla JKH. R. Nalewajka minął kilku naszych zawodników, położył na lodzie Kowalówkę i pewnie umieścił krążek między słupkami naszej bramki.
  • 34'
    Pasy już w komplecie. Wybroniliśmy osłabienie.
  • 33'
    Urbanowicz po lodzie obija parkany Kowalówki.
  • 32'
    Penalty 2
    Pasy w opałach. Za zahaczanie do boksu kar na dwie minuty powędrował Goodwin.
  • 31'
    Nejezchleb pod bramkę i tor lotu krążka próbował zmienić Murphy. Nasz napastnik trzyma się za twarz i wydaje się, że został trafiony przez rywala łopatką kija, ale sędziowie nie reagują.
  • 30'
    Za nami połowa regulaminowego czasu gry. Remisujemy 1:1 z JKH.
  • 29'
    Niepilnowany Kasperlik uderza z najbliższej odległości, ale pewnie do raka łapie Kowalówka. Nasz bramkarz zalicza dziś kolejną świetną interwencję i jest wartością dodatnią naszego zespołu.
  • 29'
    Nechvatal pewnie łapie krążek po uderzeniu Ignatowicza z niebieskiej.
  • 29'
    Oksanen walczył pod bramką Jastrzębia, ale ostatecznie Nechvatal mrozi krążek.
  • 28'
    Bryk już na lodzie, a więc gramy w pełnych składach.
  • 28'
    Pasy już w pełnym zestawieniu i za kilkanaście sekund również drużyna z Jastrzębia zagra w komplecie.
  • 27'
    Goal
    1:1 (26:24, 4/4) - W sytuacji 4/4 Paś objechał naszą bramkę i strzałem "od zakrystii" doprowadza do wyrównania.
  • 26'
    Penalty 2
    Siły na lodzie równoważą się. Za atak kolanem dwie karne minuty otrzymuje Bryk.
  • 25'
    Penalty 2
    Za atak kijem trzymanym oburącz wykluczenie otrzymuje Goodwin. Szansa na wyrównanie dla Jastrzębia.
  • 23'
    Goal
    0:1 (22:47) - Mamy pierwsze trafienie! Kapica idealnie dograł na prawo do Sołowjowa, a ten z najbliższej odległości umieszcza gumę w siatce. Brawo!
  • 22'
    Uderzenie z bulika Pasia odbija Kowalówka.
  • 21'
    Paś spod bandy, tor lotu krążka zmienia Hovorka, ale Kowalówka popisuje się dobrą interwencją i pewnie łapie gumę do raka.
  • 21'
    W pierwszej tercji na bramkę JKH oddaliśmy 12 celnych strzałów przy 7 próbach rywali.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę przy stanie 0:0.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której nie oglądaliśmy goli. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 18'
    Spod bandy Szewczenko, ale zbyt lekko i krążek obił tylko boczną siatkę.
  • 17'
    Bryk ze slotu huknął nad poprzeczką.
  • 16'
    Zamykamy rywali w ich tercji, ale brakuje celnego uderzenia.
  • 15'
    Dwukrotnie próbował Sołowjew, ale znów górą jastrzębski bramkarz.
  • 14'
    Sporo przerw w grze w ostatnich kilkudziesięciu sekundach.
  • 13'
    Kasperlik zbyt szybko wjechał w naszą tercję i sędziowie odgwizdali spalonego. Gra będzie wznowiona w tercji neutralnej.
  • 12'
    Jeżek już na lodzie. Gramy w komplecie.
  • 11'
    Klimicek do Hovorki, ten huknął sprzed bulika, ale krążek minął słupek naszej bramki.
  • 10'
    Penalty 2
    Mamy pierwsze wykluczenie w meczu. Za ostrość do boksu powędrował Jeżek.
  • 9'
    Doherty z niebieskiej wprost w bramkarza. Gra toczy się dalej.
  • 9'
    Nemec z bulika, ale górą Nechvatal, który zatrzymuje uderzenie napastnika Pasów.
  • 8'
    Kasperlik wywalczył krążek pod naszą bramką i mimo asysty Kostromitina zdołał obić parkany naszego bramkarza.
  • 7'
    Hovorka po lodzie z okolic bulika, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Kowalówkę.
  • 6'
    Ostre wejście Dudasa w Klimicka pod bandą. Gra zostaje przerwana, ale powodem jest spalony.
  • 6'
    Sprzed bulika uderzał Csamangó i Nechvatal zmuszony do interwencji.
  • 5'
    Phillips zza niebieskiej, ale trafia wprost w Kowalówkę.
  • 3'
    Oksanen minął kilku zawodników rywali i wprowadził krążek do ich tercji, ale ostatecznie gracze JKH zabrali mu gumę.
  • 2'
    Oba zespoły rozpoczęły spotkanie bardzo zachowawczo. Należy też pochwalić dobry forchecking z obu stron.
  • 2'
    Póki co bez celnych strzałów z obu stron.
  • 1'
    Wygrywamy krążek i utrzymujemy się w tercji rywali.
  • 1'
    Sędziowie nakazują powtórzenie wznowienia.
  • 1'
    Uwolnienie i będzie wznowienie pod bramką JKH.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwszy krążek w meczu dla Pasów!
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:11
    Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie Krzysztof Kozłowski i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagać im będą Mateusz Kucharewicz i Wiktor Zień.
  • 18:09

Znamy również skład drużyny JKH:

Nechvatal (Kieler) – Bryk, Górny, Kasperlik, Rac, Sawicki – Klimicek, Kostek, Wróbel, Hovorka, Phillips – Horzelski, Szewczenko, Urbanowicz, Wałęga, Paś – Michałowski, Gimiński, Nalewajka Ł., Jarosz, Nalewajka R.

• 18:01

Poznaliśmy zestawienie Pasów na dzisiejszy mecz:

• 16:54

Witamy z Lodowiska "Jasotr" w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie już o godz. 18:30 zmierzymy się w drugim meczu wielkiego finału z JKH GKS. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.