0:0, 2:0 1:0, ___ ___ ___
Comarch Cracovia Comarch Cracovia
  • Koniec meczu
  • 60'
    Syrena kończy mecz, co oznacza pierwszą porażkę. Szansa na rehabilitację już jutro o godz. 18:30!
  • 60'
    Penalty 2
    Za wystrzelenie krążka poza taflę dwie karne minuty otrzymuje Doherty.
  • 60'
    Penalty 2
    Na 12 sekund przed końcem karę za ostrość otrzymuje Jeżek.
  • 60'
    Goal
    3:0 (59:01) - Do pustej bramki trafia Urbanowicz i JKH podwyższa prowadzenie.
  • 59'
    Czas dla drużyny Jastrzębia.
  • 57'
    Gospodarze już w komplecie.
  • 57'
    Zakotłowało się pod bramką Jastrzębia.
  • 56'
    Hovorka z bliska i dobijał Paś.
  • 56'
    Penalty 2
    Za uderzanie kijem dwie karne minuty otrzymuje Phillips. To może być kluczowy moment meczu!
  • 56'
    Trener Rohaćek poprosił o regulaminowy czas.
  • 55'
    Welsh sprzed bulika, broni Nechvatal i będzie przerwa w grze.
  • 55'
    Sygnalizowana kara dla gospodarzy. Kowalówka zjeżdża do boksu.
  • 55'
    Gra przenosi się pod naszą bramką i uderzenie Phillipsa broni Kowalówka.
  • 55'
    Dalekie podanie Guli do Jeżka, ten uderza sprzed niebieskiej, ale mocno niecelnie i będzie wznowienie pod bramką JKH.
  • 53'
    Po wznowieniu po lodzie uderzał Doherty, ale końcówką parkanu broni Nechvatal.
  • 52'
    Mamy krótką przerwę w grze. Jass ucierpiał po jednej z akcji i długo nie podnosił się z lodu.
  • 51'
    Welsh bez przyjęcia obok słupka. Walczymy o zmianę niekorzystnego wyniku.
  • 50'
    Brynkus uderzał z bulika po rajdzie prawą stroną, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Nechvatala.
  • 49'
    Kowalówka mrozi krążek po uderzeniu Raca sprzed bulika.
  • 47'
    Wróbel po wznowieniu huknął na naszą bramkę, ale górą znów Kowalówka.
  • 46'
    Z przestrzeni międzybulikowej wprost w Kowalówkę uderzał Wróbel.
  • 45'
    Kowalówka gubi krążek na rzecz rywala, jednak ostatecznie nie ma to konsekwencji w postaci trzeciego gola dla miejscowych.
  • 44'
    Dudas po lodzie, ale niecelnie i wciąż pozostajemy bez trafienia.
  • 19:09

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z meczu:

• 42'
    Po indywidualnej akcji Kasperlik z bliska uderza nad poprzeczką.
  • 41'
    Bilans celnych strzałów po czterdziestu minutach to 27 do 17 na korzyść JKH.
  • 41'
    Gramy już w komplecie po karze Saura z końcówki drugiej tercji.
  • Początek III tercji
  • 39'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Saur.
  • 38'
    Kolejny raz zamieszanie pod bramką JKH i na lodzie leży Franek.
  • 38'
    I mamy niestety potwierdzenie, że gola nie było. Wciąż to gospodarze prowadzą 2:0.
  • 37'
    Arbitrzy zdecydowali się jednak na analizę wideo.
  • 37'
    Ze slotu Ignatowicz wprost w bramkarza i w sporym zamieszaniu wydawało się, że guma wpadła do bramki. Sędzia jednak od razu rozłożył ręce.
  • 36'
    Goal
    2:0 (35:30) - Drugą bramkę dla JKH zdobywa Rac po podaniu Phillipsa.
  • 36'
    Ofiarnie walczy Kapica, ale na buliku został przyblokowany przez Jassa.
  • 35'
    Jeżek po dograniu Brynkusa próbował zbijać w powietrzu krążek, ale szybsi defensorzy JKH.
  • 34'
    Nemec sprzed bulika, ale pewnie do raka łapie Nechvatal.
  • 33'
    JKH już w pełnym zestawieniu.
  • 32'
    Oksanen nad poprzeczką. Po chwili znów fiński napastnik próbował zaskoczyć Nechvatala, który broni z ogromnym szczęściem końcówką parkana.
  • 31'
    Penalty 2
    Za trzymanie do boksu kar odesłany Jass. To efekt poprzedniej sytuacji przy akcji Csamangi.
  • 31'
    Teraz Csamangó w dobrej sytuacji, ale tuż przed bramkarzem przewraca się i jego uderzenie jest zbyt lekkie, by zaskoczyć Nechvatala.
  • 31'
    Wałęga z bulika niecelnie. Gospodarze poczuli krew.
  • 30'
    Goal
    1:0 (29:01) - Kasperlik otrzymuje dobre podanie od Raca i w sytuacji sam na sam umieszcza gumę bekhendem między parkanami Kowalówki.
  • 27'
    Dwukrotnie Jarosz, ale górą krakowski golkiper.
  • 26'
    Górny i teraz Kowalówka broni parkanem.
  • 26'
    Ignatowicz po wznowieniu z niebieskiej obija parkany Nechvatala.
  • 25'
    Urbanowicz huknął z niebieskiej i pewnie do raka łapie Kowalówka.
  • 24'
    Kostek ze skrzydła, ale Radosław Nalewajka nie trafił czysto w krążek.
  • 22'
    Phillips podawał do Hovorki, ale ten nie opanował krążka.
  • 21'
    W pierwszej odsłonie rywale oddali 11 celnych uderzeń przy 7 próbach Pasów.
  • 21'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie w tej odsłonie.
  • Początek II tercji
  • Koniec I
  • 20'
    Kończymy pierwsze dwadzieścia minut z wynikiem bezbramkowym.
  • 19'
    Oba zespoły szukają jeszcze premierowego trafienia w końcówce.
  • 18'
    Trwa zacięta walka na lodzie.
  • 17'
    Dudas z niebieskiej, ale krążkiem pod bramką rywali został trafiony Welsh, który z grymasem bólu na twarzy zjeżdża do boksu.
  • 16'
    Gula spod niebieskiej, ale Nechvatal instynktownie broni.
  • 15'
    Nemec dostał idealne podanie od Franka i wystarczyło tylko przyłożyć kij. Nasz napastnik nie trafił jednak czysto w krążek i guma minęła słupek.
  • 14'
    Ze slotu próbował Hovorka, ale krążek trafia prosto w Kowalówkę.
  • 13'
    Drużyna JKH gra już w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie.
  • 11'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku przeciwnika dwie karne minuty otrzymuje Kasperlik.
  • 9'
    Z niebieskiej uderzał Hovorka i pewnie do raka łapie Kowalówka.
  • 8'
    Atakujemy, jednak gospodarze wybijają krążek na uwolnienie.
  • 6'
    Krążek minimalnie musnął poprzeczkę po uderzeniu Phillipsa.
  • 5'
    Sawicki próbował uderzać bekhendem, ale ostatecznie nasi defensorzy zabrali mu krążek.
  • 4'
    Szewczenko z dystansu po lodzie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć naszego bramkarza.
  • 3'
    Phillips i kijem broni Kowalówka.
  • 2'
    Dwie próby gospodarzy i dobrze radzi sobie Kowalówka.
  • 1'
    Tiala do Nemeca, ten popędził na bramkę i z bulika uderza niecelnie.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla hokeistów Cracovii!
  • 1'
    Rozpoczynamy pierwszy mecz wielkiego Finału! Hokeiści Pasów wystąpią dziś w tradycyjnych wyjazdowych strojach na czarno.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 17:24
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie: Bartosz Kaczmarek i Mariusz Smura, a na liniach pomagać im będą Kamil Korwin i Andrzej Nenko.
  • 17:21
    Poznaliśmy skład drużyny gospodarzy:Nechvatal (Kieler) – Bryk, Górny, Kasperlik, Rac, Sawicki – Klimicek, Kostek, Wróbel, Hovorka, Phillips – Horzelski, Jass, Urbanowicz, Wałęga, Paś – Michałowski, Szewczenko, Nalewajka Ł., Jarosz, Nalewajka R.
  • 16:41

Poznaliśmy skład Pasów:

• 16:12
    Witamy z Lodowiska "Jastor", gdzie już o godz. 17:30 zmierzymy się w wielkim FINALE z JKH GKS Jastrzębie. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji tekstowej i wspierania 12-krotnych mistrzów Polski.