1:0 2:0 1:1, ___ ___ ___ ___
GKS Tychy GKS Tychy
  • KONIEC MECZU
  • 60'

Mamy to! Pewne zwycięstwo w szóstym meczu z GKS-em Tychy kończy półfinałową serię. Jesteśmy w finale, w którym o złoto zagramy z JKH GKS Jastrzębie! Brawo drużyna!

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.

• 59'
    Minuta do zakończenia spotkania, minuta od awansu do finału!
  • 58'
    Tyszanie proszą o czas, za chwilę wracamy do gry.
  • 58'
    Mocne uderzenie bezpośrednio pod bramką Kowalówki mija się jednak z celem.
  • 57'
    Tyszanie szukają swojej drugiej bramki, jednak nie mogą przedrzeć się przez defensywę Pasów. Zatrzymujemy ataki na niebieskiej.
  • 56'
    Kotlorz z niebieskiej, obok bramki Kowalówki.
  • 55'
    Tyszanie zmuszeni grać na uwolnienie. Ponownie mocno atakujemy bramkę Murraya.
  • 54'
    Komorski ponownie przedziera się przez pasiastą defensywę, ale szybko zbijamy atak do bandy.
  • 53'
    Wracamy do pełnego zestawienia.
  • 52'
    Goal
    Goście wykorzystują przewagę, mamy pierwszą bramkę dla rywali - zdobywa ją Filip Komorski.
  • 50:13
    Penalty 2
    Za przeszkadzanie na ławkę kar odesłany Gutwald.
  • 50'
    Ponownie ofensywnie Pasy, z niebieskiej mierzy Kapica. Narzucamy rytm tego spotkania również w trzeciej jego części.
  • 49'
    Szukamy piątej bramki - z bliska mierzy Goodwin, ale bez efektu, wybija to Murray.
  • 48'
    Przewaga wybroniona, wracamy do pełnego zestawienia!
  • 47'
    Z bliska uderza Seed, znakomicie Kowalówka odbija to parkanami!
  • 46'
    Pasy zmuszone do obrony, ustawiamy się pod własną bramką.
  • 44'
    Tyszanie z dużymi problemami - sprawa awansu do finału jawi się jako przesądzona.
  • 45'
    Penalty 2
    Kara mniejsza dla Ignatowicza za atak wysokim kijem.
  • 43'
    Nemec mocno uderza z bulika - minimalnie obok bramki tyszan.
  • 42'
    Mroczkowski próbuje z półobrotu, ale broni to Kowalówka!
  • 41'
    Goście zmieniają bramkarza - za Raszkę pojawia się Murray.
  • 40:29
    Goal
    Goście wracają do pełnego zestawienia, ale chwilę później Pasy zdobywają czwartą bramkę! Doskonały początek ostatniej tercji - Sołowjow podwyższa prowadzenie.
  • POCZĄTEK III TERCJI
  • 20:40
    Obydwa zespoły na lodzie, za chwilę wracamy!
  • 20:37

???? Ostatnia tercja przed nami, awans do finału coraz bliżej!

• 20:30
    Statystyka strzałów po dwóch tercjach: 30 - 23.
  • 20:29

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z meczu:

• Koniec II tercji
  • 40'
    Syrena kończy drugą odsłonę. Po golach Erika Nemeca i Davida Goodwina prowadzimy już trzema bramkami i od awansu dzieli nas już tylko jedna tercja!
  • 38'
    Penalty 2
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany Mroczkowski. Kolejna szansa przed Pasami!
  • 36'
    Błąd tyskiej defensywy i Kapica uderza na bramkę. Krążek zatrzymuje Raszka.
  • 35'
    Dupuy z impetem wjechał w naszą tercję, ale jego kąśliwe uderzenie pewnie broni Kowalówka.
  • 33'
    A. Szczechura z bulika po lodzie obija słupek naszej bramki.
  • 32'
    Goal
    3:0 (31:46) - Trzecie trafienie dla Pasów zdobywa Goodwin, który zmienia tor lotu krążka po uderzeniu Murphy'ego. Brawo!
  • 31'
    Rywale już w komplecie.
  • 31'
    Przepychanki pod tyską bramką, ale sędziowie szybko opanowują sytuację.
  • 31'
    Po strzale Ignatowicza, Raszka mrozi gumę.
  • 30'
    Połowa regulaminowego czasu gry za nami. Po golach Kapicy i Nemeca prowadzimy 2:0.
  • 29'
    Penalty 2
    Za natarcie dwie karne minuty otrzymuje Biro, Pasy zagrają w przewadze.
  • 28'
    Oksanen z bliska nie czysto trafia w krążek, przez co ucieka szansa na trzecie trafienie.
  • 27'
    Kapica z bulika po lodzie, ale zbyt lekko by sprawić problemy Raszce.
  • 26'
    Pasy już w pełnym zestawieniu. Wynik to wciąż 2:0 dla naszej drużyny!
  • 25'
    A, Szczechura z najbliższej odległości i krążek sobie tylko znanym sposobem nie wpadł do siatki. Szczęście po stronie Pasów.
  • 25'
    Penalty 2
    Błąd przy zmianie i otrzymujemy karę techniczną za nadmierną liczbę zawodników na lodzie. Odsiedzi ją Sołowjow.
  • 24'
    Dudaś sprzed niebieskiej, ale krążek trafia w końcówkę parkanu Raszki.
  • 22'
    Goal
    2:0 (21:47) - Z nadgarstka po długim rogu gola zdobywa Nemec i prowadzimy już dwoma golami. Brawo!
  • 22'
    Mroczkowski z bulika nad bramką.
  • 21'
    P. Szczechura ze slotu, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej odsłonie dla gości.
  • Początek II tercji
  • 19:48
    Statystyka celnych strzałów po I tercji: 20 - 10
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Po pierwszych dwudziestu minutach prowadzimy, dzięki celnemu trafieniu Kapicy. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 20'
    Rzeszutko z najbliższej odległości uderza bekhendem, ale Kowalówka zalicza świetną interwencję i ratuje nas przed golem do szatni!
  • 19'
    Jeziorski oddał celny strzał na naszą bramkę, ale wcześniej gwizdek sędziego zasygnalizował spalonego.
  • 18'
    Dupuy próbuje poderwać kolegów z ataku, ale Pasy dobrze grają pressingiem.
  • 17'
    Osamotniony Franek walczył w tercji rywali, ale ci ostatecznie zabrali mu krążek.
  • 17'
    Raszka daleko wyjechał z bramki i w narożniku tafli bliski przejęcia krążka był Nemec.
  • 16'
    Błąd naszej defensywy wykorzystuje Witecki, jednak po jego podaniu partnerzy z ataku gubią krążek i nie oddają nawet strzału na bramkę Kowalówki.
  • 15'
    Wronka do Dupuya, ale ten sprzed bulika uderza niecelnie.
  • 14'
    Murphy sprzed niebieskiej, ale Raszka łapie i szybko wznawia grę.
  • 13'
    Gracze gości walczą za naszą bramką, ale dobrze spisują się defensorzy Pasów, którzy skutecznie blokują rywali.
  • 13'
    Ponownie Csamangó, ale tym razem bekhendem z bliska i znów ofiarnie zatrzymuje krążek tyski golkiper.
  • 12'
    Csamangó mocno z niebieskiej, ale broni Raszka.
  • 11'
    Pociecha uderzał z bulika, ale nie trafił celnie w bramkę.
  • 10'
    Po wznowieniu z niebieskiej huknął Gula, ale pewnie łapie krążek Raszka.
  • 9'
    Po błędzie tyskiej defensywy Gutwald przymierzył z niebieskiej, Raszka odbił przed siebie i bliski skutecznej dobitki był Franek.
  • 8'
    Goal
    1:0 (7:52) - Sołowjow idealnie wyłożył krążek Kapicy, a ten precyzyjnie pakuje go do bramki. Prowadzimy!
  • 7'
    Okres gry bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 6'
    Goście już w pełnym zestawieniu.
  • 5'
    Oksanen zdołał minąć kilku tyskich zawodników i ze slotu uderzył w bramkarza. Dobra okazja Pasów na objęcie prowadzenia.
  • 5'
    Atakujemy i w sporym zamieszaniu zadźwięczała poprzeczka bramki GKS-u.
  • 4'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku przeciwnika dwie karne minuty otrzymuje Wronka i stajemy przed szansą na objęcie prowadzenia.
  • 4'
    Znów po lodzie uderzył Doherty i bardzo niepewnie broni Raszka, któremu w sukurs przyszli defensorzy.
  • 4'
    Doherty sprzed niebieskiej i pewnie broni tyski golkiper.
  • 4'
    Po kontrze z bulika uderzył Tiala, ale czujność w bramce gości zachował Raszka.
  • 4'
    Po wznowieniu z niebieskiej uderzył Martin i Kowalówka odbija rękawicą krążek.
  • 3'
    Krążek po wznowieniu znalazł się w bramce Tychów, ale ostatecznie sędziowie nie uznali gola, argumentując to zbyt wysoko uniesionym kijem.
  • 3'
    Ciura sprzed niebieskiej po wznowieniu, ale pewnie do raka łapie Kowalówka.
  • 3'
    Kilka groźnych uderzeń Tychów, ale nasz bramkarz radzi sobie bez problemów.
  • 2'
    Oksanen z przestrzeni międzybulikowej próbował dogrywać do partnerów z ataku, ale szybsi defensorzy gości.
  • 1'
    Kostromitin po wznowieniu, Tiala zmienia tor lotu krążka, ale ten opuszcza taflę.
  • 1'
    Kotlorz sprzed niebieskiej, ale krążek odbija się od Dudaśa.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie wygrywają 12-krotni mistrzowie Polski!
  • 1'
    Zaczynamy szóste spotkanie półfinału. Walczyć Pasy!
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:40

Trwa przedmeczowy rozjazd. Pasy wystąpią dziś w jubileuszowych bluzach retro, z kolei tyszanie zagrają na czarno.

• 18:39

Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie Paweł Breske i Bartosz Kaczmarek, a na liniach pomagać im będą Sławomir Szachniewicz i Wojciech Moszczyński.

• 18:38
    GKS Tychy zagra dziś w składzie: Raszka (Murray) – Kotlorz, Pociecha, Szczechura P., Komorski, Jeziorski – Seed, Martin, Szczechura A., Cichy, Mroczkowski – Novajovský, Biro, Dupuy, Rzeszutko., Wronka – Bizacki, Ciura, Witecki, Galant, Marzec
  • 18:17

Drużyna Pasów wystąpi dziś w następującym zestawieniu:

• 17:54
    Witamy z Lodowiska im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie, gdzie już o godz. 19. Pasy podejmą GKS Tychy i powalczą o czwarte zwycięstwo oraz awans do wielkiego finału. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.