0:0 0:2 0:1, ___ ___ ___ ___
Comarch Cracovia Comarch Cracovia
  • Koniec meczu
  • 60'
    Koniec! Mamy trzecie zwycięstwo i już tylko krok dzieli nas od wielkiego finału! Brawo drużyno!
  • 60'
    Raszka mrozi gumę po uderzeniu z bliska Murphy'ego.
  • 58'
    Tychy próbują jeszcze odmienić losy meczu, ale ich uderzenia są mocno niecelne.
  • 56'
    Goal
    0:3 (55:55) - Nemec idealnie obsłużył Tialę, a ten w sytuacji sam na sam bekhendem wpakował gumę do siatki. Prowadzimy już trzema golami!
  • 54'
    Próbowali Dupy i Gościński, ale bez powodzenia.
  • 53'
    Csamangó, mimo asysty dwóch defensorów, zdołał oddać strzał sprzed bulika po lodzie, ale kijem broni tyski golkiper.
  • 52'
    Murphy walczył pod tyską bramką, ale Raszka mrozi gumę.
  • 51'
    Kapica ze slotu po łopatce kija Ciury i krążek opuszcza taflę.
  • 49'
    Pociecha z ostrego kąta nie trafia w bramkę.
  • 48'
    Kostromitin po wznowieniu obok słupka.
  • 47'
    Nemec z bulika, łapie Raszka i od razu wprowadza krążek do gry.
  • 46'
    Bizacki uderzał spod bandy, ale zrobił to zbyt lekko.
  • 45'
    Gula po lodzie z niebieskiej obok słupka, następnie w dobrej sytuacji nie trafił w krążek z bliska Goodwin.
  • 45'
    Mamy oficjalne potwierdzenie - krążek nie znalazł się w bramce i wciąż prowadzimy 2:0!
  • 45'
    Jeziorski ze slotu i krążek obił wewnętrzną część poprzeczki. Będzie analiza wideo.
  • 44'
    Murphy przejął krążek pod bandą, popędził na bramkę i próbował odegrać do Goodwina, ale dobrze rękojeścią kija zablokował podanie Biro.
  • 42'
    Oksanen obok bramki, poprawiał jeszcze Doherty, ale pewnie broni Raszka.
  • 42'
    Statystyka celnych strzałów po 40 minutach wynosi: 17 - 18.
  • 42'
    Nemec ze slotu i rękawicą odbija tyski golkiper.
  • 41'
    Welsh bekhendem trafia wprost w Raszkę. Próbował dobijać jeszcze Kapica.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Pasów.
  • Początek III tercji
  • 20:28

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z meczu:

• Koniec II tercji
  • 40'
    Po czterdziestu minutach Pasy po golach Nemeca i Kapicy na prowadzeniu. Czekamy na ostatnią odsłonę i trzecie zwycięstwo!
  • 38'
    Goal
    0:2 (37:24) - Dugiego gola po dobitce zdobywa Kapica! Brawo!
  • 34'
    Gościński z bliska mocno niecelnie.
  • 33'
    Goal
    0:1 (33:00) - Mamy pierwszego gola. Akcję rozpoczął Saur i Nemec na raty pokonuje Raszkę. Brawo!
  • 31'
    Najpierw Kowalówka broni uderzenie Galanta z okolic bulika, a następnie po dwójkowej kontrze Raszka zatrzymał strzał Goodwina.
  • 30'
    Mimo licznych ataków tyszan wybroniliśmy osłabienie, a wynik to wciąż 0:0.
  • 30'
    Cichy sam na sam uderzył nad poprzeczką.
  • 28'
    Penalty 2
    Gutwald przewracał Cichego w czystej sytuacji. Sędziowie nie zdecydowali się na podyktowanie rzutu karnego, ale za to nałożyli dwie karne minuty za zahaczanie.
  • 27'
    Mroczkowski z bliska po lodzie minimalnie obok słupka. A. Szczechura mógł wepchnąć krążek do siatki.
  • 26'
    Bizacki z niebieskiej daleko od bramki.
  • 25'
    Wronka po wznowieniu z okolic bulika, ale Kowalówka zachował koncentrację i zatrzymał krążek.
  • 23'
    P. Szczechura wycofał do Pociechy, ten huknął sprzed niebieskiej, ale krążek w znacznej odległości minął naszą bramkę.
  • 21'
    Franek zakręcił tyską defensywą i oddał celny strzał na bramkę.
  • 21'
    Statystyki strzałów po I tercji: 10 - 11
  • 21'
    W powtórce wznowienia lepsi gospodarze.
  • 21'
    Wygrywamy wznowienie, ale będzie ono powtórzone.
  • 19:44
    Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której nie oglądaliśmy goli. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 19'
    Po kontrze z bulika uderzał Bizacki, ale znów dobrą interwencją popisał się Kowalówka.
  • 18'
    Brynkus z bulika po łopatce i bez problemu łapie Raszka.
  • 17'
    Cichy próbował zmieścić gumę tuż przy słupku naszej bramki, ale dobrze spisał się nasz bramkarz.
  • 16'
    Kowalówka broni parkanem uderzenie Novajovskyego z niebieskiej.
  • 15'
    Mroczkowski znalazł się w dobrej sytuacji, ale ostatecznie nie zdołał oddać strzału.
  • 14'
    Dudaś sprzed niebieskiej i z trudem broni tyski golkiper.
  • 13'
    Gula huknął z bulika, ale dobrze spisał się golkiper miejscowych Ondrej Raszka.
  • 12'
    Cichy indywidualnie, ale gubi krążek i Kowalówka mrozi gumę.
  • 11'
    Jeżek za plecy Guli na buliku, ale nasz defensor nie przejął krążka i ten opuszcza tercję gospodarzy.
  • 11'
    P. Szczechura ze slotu uderzył bez przyjęcia, ale czujność w bramce zachował Kowalówka.
  • 10'
    Oksanen sprzed niebieskiej, ale mocno niecelnie. Nasz zawodnik był naciskany przez zawodnika gospodarzy. Będzie wznowienie na buliku.
  • 9'
    Welsh z bulika trafia wprost w kask bramkarza. Dobry okres gry Pasów.
  • 9'
    Z niebieskiej po lodzie obok słupka uderzał Dudaś.
  • 8'
    Oglądamy sporo fizycznej walki dziś na lodzie.
  • 7'
    Pociecha z niebieskiej i dobrze do raka łapie Kowalówka. Z pewnością takie interwencje pomogą naszemu bramkarzowi w nabraniu większej pewności siebie.
  • 6'
    Galant z bliska, ale tyski zawodnik nie potrafił celnie uderzyć.
  • 6'
    Zakotłowało się pod naszą bramką, ale nasi defensorzy przejęli gumę i zapobiegli oddaniu strzału przez rywali.
  • 5'
    W dobrej sytuacji był Kapica, ale nasz napastnik niewiele się pomylił.
  • 3'
    Raszka odbił kaskiem uderzenie Csmangó.
  • 2'
    Spokojne pierwsze minuty meczu.
  • 1'
    W zamieszaniu pod bramką krążek mrozi Raszka.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla gospodarzy. Zaczynamy piąty półfinał!
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:49

Dziś w bramce Pasów wystąpi Robert Kowalówki, który będzie zastępował nieobecnego Dienisa Pieriewozczikowa. Życzymy powodzenia naszemu bramkarzowi!

• 18:48

Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie Paweł Breske i Mariusz Smura, a na liniach pomagać im będą Grzegorz Cudek oraz Rafał Noworyta.

• 18:44

Poznaliśmy również skład gospodarzy:

Raszka (Murray) – Ciura, Biro, Gościński, Komorski, Jeziorski – Seed, Martin, Szczechura A., Cichy, Mroczkowski – Pociecha, Kotlorz, Dupuy, Szczechura P., Wronka – Bizacki, Novajovský, Witecki, Galant, Marzec

• 18:42

Pasy wystąpią dziś w następującym zestawieniu:

• 18:37

Witamy ze Stadionu Zimowego w Tychach, gdzie już o godz. 19 hokeiści Pasów po raz piąty w tegorocznym półfinale skrzyżują kije z mistrzem Polski GKS Tychy. Stan rywalizacji to 2:2 i zwycięzca dzisiejszego meczu znacząco przybliży się do awansu. Trzymajcie kciuki za naszą drużynę!