0:1 1:0 2:0, ___ ___ ___ ___
GKS Tychy GKS Tychy
  • KONIEC MECZU
  • 60'
    Koniec! Stan półfinału oficjalnie wyrównany - brawo drużyna! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 59:51
    Mamy to, już nikt nam tej wygranej nie zabierze - Gula do pustej!
  • 59'
    Pasy w pełnym zestawieniu! Minuta do zakończenia meczu.
  • 58'
    Tyszanie wycofują bramkarza na ostatnie minuty trzeciej tercji.
  • 58'
    Wracamy do gry.
  • 57'
    Sołowjow napomniany dwuminutowym wykluczeniem za przeszkadzanie. Tyszanie biorą czas.
  • 57'
    Wyrównany mecz obserwujemy w ostatnich minutach przy ul. Siedleckiego 7. Obydwa zespoły wiedzą, że nie ma tu miejsca na błędy.
  • 56'
    Murphy przedziera się bokiem, próbuje wjazdu w tercję Pasów, finalnie decyduje się uderzać - strzał minimalnie obok naszej bramki.
  • 55'
    Wracamy do pełnego zestawienia!
  • 55'
    Zakończyło się pierwsze z naszych wykluczeń.
  • 54'
    Cichy zepchnięty do bandy pod bramką Pasów, nie ma zagrożenia.
  • 53'
    Pasy tymczasowo w podwójnym osłabieniu, przed nami trudne chwile gry przy Siedleckiego.
  • 51:31
    Dwuminutowa kara dla Welsha za natarcie.
  • 52'
    Krążek trafia do siatki Pasów, lecz nie jest to bramka uznana. Duże zamieszanie, protestują tyszanie.
  • 51'
    Ostra gra w środku tafli, złamany kij jednego z graczy - z kontrą wychodzą tyszanie.
  • 50:57
    Jezek z karą mniejszą za zahaczanie rywala na własnej tercji. Tyszanie zyskują dwuminutową przewagę.
  • 50'
    Goście rozpoczynają ostatnie 10 minut gry.
  • 48:10
    Pasy na prowadzeniu! Csamangó zdobywcą drugiej bramki dla Cracovii tego wieczoru - od tego momentu czas pracuje na korzyść Pasów.
  • 48'
    Kolejny raz z dystansu mierzy Welsh, ale broni Raszka.
  • 47'
    Tyszanie zmuszeni do gry na uwolnienie.
  • 46'
    Mroczkowski bliski zagrania w pasiastą tercję, ale przecinają to nasi defensorzy.
  • 45'
    Z niebieskiej mierzy Biro, strzał jednak wprost w bramkarza Pasów.
  • 44'
    Gra przerwana, zagranie wysokim kijem w drużynie tyskiej.
  • 43'
    Na spalonym złapany Franek, krążek przyznany rywalom.
  • 42'
    Ofensywnie nacierają Pasy od pierwszych minut trzeciej części meczu. Niestety, na razie nie przekłada się to na strzały.
  • 41'
    Guma wprawiona w ruch, rozpoczynamy trzecią tercję!
  • POCZĄTEK III TERCJI
  • 20:38
    Obydwa zespoły wróciły już na lód - za chwilę ostatnia część spotkania!
  • KONIEC II TERCJI
  • 40'
    Koniec drugiej tercji! W ostatnich sekundach tej części meczu wyprowadziliśmy mecz na remis po trafieniu Ignatowicza - wracamy za kwadrans!
  • 39'
    Marzec napomniany za grę wysokim kijem, kara mniejsza.
  • 39:07
    Mamy remis! Pierwsze sekundy w przewadze wykorzystał Ignatowicz - brawo Pasy!
  • 39'
    Z kontuzją z tafli schodzi Jezek, po chwili wracamy do gry.
  • 39'
    Minuta do zakończenia drugiej części spotkania.
  • 38'
    Kapica przecina podanie w pasiastą tercję, nie ma zagrożenia.
  • 37'
    Tyszanie operują krótkimi podaniami, lecz nie przynosi to efektów w postaci strzałów.
  • 36'
    Przewaga wybroniona, wciąż tylko jedna bramka straty - Pasy już w pełnym zestawieniu!
  • 35'
    Komorski wstrzelił w naszą tercję, podanie jednak niecelne.
  • 34'
    Rywale ponownie w komplecie, Pasy zmuszone się bronić...
  • 32:34
    Wyrównują się siły, Martin Dudas z karą mniejszą za ostrość.
  • 32'
    Niecelne rozegranie Pasów, przejmuje je Mroczkowski i uspokaja grę.
  • 30:53
    Mesikammen ukarany za atak wysokim kijem, Pasy w przewadze!
  • 30'
    Oksanen zepchnięty do bandy pod bramką rywali, nie ma uderzenia.
  • 29'
    To dobry mecz dla naszych rywali w sferze defensywnej. Pasy nacierają, lecz ataki są regularnie rozbijane pod bramką tyszan.
  • 28'
    Ofensywną akcję tyszan przerywa interwencja sędziów, którzy dopatrują się zagrania krążka ręką. Wznowią Pasy.
  • 27'
    Choć wyrównał się stan osobowy, Pasy nadal w natarciu. Na spalonym jednak złapany zostaje Gula.
  • 26'
    Goście w pełnym zestawieniu.
  • 25'
    Próbujemy wykorzystać przewagę liczebną, lecz gumę sprawnie blokuje Raszka.
  • 24'
    Ofensywnie grają Pasy, staramy się jak najszybciej zdobyć bramkę wyrównującą. Tyszanie jednak dobrze ustawieni w obronie.
  • 22:54
    Dwie minuty kary dla Martina za trzymanie.
  • 23'
    Uderzać próbuje Welsh, ale znajduje się na pozycji spalonej.
  • 22'
    Starcie przy bandzie między Marcem i Kapicą, bez wykluczeń.
  • 21'
    Ruszamy! Walczymy o odrobienie strat.
  • POCZĄTEK II TERCJI
  • 19:48
    Obydwa zespoły wróciły już na naszą taflę. Gramy za chwilę!
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, którą po golu Dupuy'a wygrywają goście. Wracamy po przerwie.
  • 20'
    Jeżek z bulika, ale krążek odbija się od łydki Martina.
  • 19'
    Sporo niedokładności teraz na lodzie po obu stronach.
  • 19'
    Przepychanki w narożniku tafli pod naszą bramką.
  • 18'
    Ze slotu uderzał Oksanen, ale bramkarz po raz kolejny nie dał się pokonać.
  • 17'
    Strzał Doherty'ego sprzed niebieskiej odbija rękawicą Raszka.
  • 16'
    Po wznowieniu Gula z niebieskiej obił parkany tyskiego bramkarza.
  • 16'
    Kapica do Welsha, ten z okolic bulika trafia w Raszkę.
  • 16'
    Mesikammen z niebieskiej, ale Pieriewozczikow nie miał problemu z wyłapaniem tego uderzenia.
  • 15'
    Strzał Dupuy'a minimalnie minął naszą bramkę.
  • 15'
    Posiadamy optyczną przewagę, ale brakuje nam celnych uderzeń i elementu zaskoczenia.
  • 14'
    Nemec długo holował krążek za tyską bramką, ale rywale ostatecznie przecięli jego podanie do partnerów z ataku.
  • 13'
    Kontra tyszan dwa na dwa, ale ci słabo rozegrali tę akcję i nasi defensorzy nie pozwolili na oddanie choćby strzału.
  • 12'
    Gula otrzymał dobre podanie na bulik od Nemeca, ale krążek po jego atomowym strzale tylko musnął boczną siatkę bramki GKS-u.
  • 10'
    Po wznowieniu z niebieskiej obok słupka huknął Ignatowicz.
  • 10'
    Śaur po podaniu Csamangó minimalnie strzelił obok słupka.
  • 9'
    Paul Szczechura dostawił łopatkę kija i krążek po rykoszecie mógł zaskoczyć Pieriewozczikowa.
  • 9'
    Po wznowieniu tyskiego bramkarza strzałem z bliska próbował zaskoczyć Oksanen.
  • 8'
    Raszka mrozi gumę w zamieszaniu podbramkowym.
  • 8'
    Nejezchleb do Franka, ten uderza po lodzie z okolic bulika, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Raszkę.
  • 7'
    0:1 (6:15) - Wynik strzałem z bulika w samo okienko naszej bramki otwiera Dupuy.
  • 6'
    Mroczkowski z najbliższej odległości i krążek minimalnie minął lewy słupek naszej bramki.
  • 5'
    Sprzed niebieskiej huknął teraz Dudaś po wznowieniu, ale dobrą formą imponuje między słupkami tyskiej bramki Raszka.
  • 5'
    Z bulika Jeżek, ale dobrze ustawiony w bramce był Raszka.
  • 5'
    Witecki do Novajovskyego, ten uderzył z bliska, ale czujność zachował nasz bramkarz.
  • 4'
    Cichy mocno z bulika, dobrze jednak spisał się Pieriewozczikow. Intensywny początek meczu z obu stron.
  • 3'
    Rozbijamy tyskie ataki. Skuteczna gra w defensywie Pasów.
  • 3'
    Csamangó z okolic bulika strzelił tuż nad lodem, ale tyski golkiper nie miał problemów z wyłapaniem krążka.
  • 2'
    Teraz sprzed niebieskiej uderzał Kotlorz, ale krążek minął słupek.
  • 1'
    Próbował z bulika jeszcze Nemec, ale niecelnie. Dobry początek naszej drużyny.
  • 1'
    Dwie próby Pasów. Uderzali Nejezchleb i Franek, ale bez powodzenia.
  • 1'
    Sołowjow sprzed bulika, ale Raszka nie miał problemów z wyłapaniem krążka.
  • 1'
    Krążek od razu wystrzelony na uwolnienie. Będzie wznowienie pod naszą bramką.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów. Zaczynamy!
  • 18:53
    Dzisiejsze zawody poprowadzą sędziowie Michał Baca i Patryk Kasprzyk, a na liniach pomagać im będą Maciej Byczkowski oraz Dawid Pabisiak.
  • 18:51

Drużyna gości wystąpi w następującym zestawieniu:

Raszka (Murray) – Ciura, Biro, Gościński, Komorski, Jeziorski – Seed, Martin, Szczechura A., Cichy, Mroczkowski – Pociecha, Kotlorz, Dupuy, Szczechura P., Wronka – Mesikammen, Novajovský, Witecki, Marzec

• 18:48

Drużyny kończą rozgrzewkę i za kwadrans zaczynamy!

• 18:47

Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejszy mecz:

• 17:27
    Przed nami czwarty półfinał z GKS Tychy. Rywale po wczorajszym zwycięstwie objęli prowadzenie w serii 2:1 i dziś mogą postawić znaczący krok w stronę awansu. Drużyna Pasów z kolei zechce im w tym przeszkodzić i będzie walczyć o doprowadzenie do remisu. Dzisiejsze starcie może być kluczowe dla losów tej rywalizacji, jedno natomiast jest pewne: Emocji dziś nie zabraknie, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej relacji tekstowej i wspierania hokeistów 12-krotnych mistrzów Polski!