0:0 2:1 0:2, ___ ___ ___ ___
GKS Tychy GKS Tychy
  • KONIEC MECZU
  • 60'
    Koniec meczu. Po trzecim spotkaniu serii, a pierwszym przy ul. Siedleckiego 7, to tyszanie zbliżają się do awansu, wygrywając 3:2 nad Pasami. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 59:54
    Tyszanie na prowadzeniu, Jeziorski w ostatnich sekundach zdobywa trzecią bramkę...
  • 59'
    Minuta do zakończenia trzeciej tercji.
  • 58'
    Bomba Guli z niebieskiej ląduje na bandzie!
  • 56:31
    Po stronie Pasów wykluczony za przeszkadzanie zostaje Doherty.
  • 56:31
    Dwie karne minuty dla Mroczkowskiego za symulowanie.
  • 57'
    Saukko w dobrej pozycji pod tyską bramką, strzał z bliska wybił Raszka.
  • 56'
    Na spalonym złapany Csamangó.
  • 55'
    Szczelnie zamknięta droga do tyskiej bramki. Obydwa zespoły nie chcą popełnić błędu w końcowych minutach.
  • 54'
    Wyrównanie sił nie powstrzymuje naporu rywala. Jezek wystrzeliwuje krążek spod własnej bramki, przechwytuje go Welsh.
  • 53'
    Jesteśmy w komplecie!
  • 52'
    Gramy do przodu, zyskujemy czas. Uwolnienie.
  • 51'
    Biro szarżuje na naszą bramkę. Dobrze jednak ustawiona defensywa Pasów, nie dopuszcza do utraty kolejnej bramki.
  • 50:50
    Dwoma karnymi minutami napomniany Jezek, który przytrzymywał zawodnika GKS.
  • 50'
    Wznawiamy grę.
  • 49:34
    Wyrównują tyszanie. Komorski trafia do siatki Pasów, mecz rozpoczyna się na nowo.
  • 48'
    Kapica walczy o oddanie strzału pod niebieską, ale blokują go tyscy defensorzy.
  • 47'
    Goście w pełnym zestawieniu.
  • 46'
    Duża dynamika w grze, wytworzona przez wolne pola na tafli. nie przekłada się na sytuacje bramkowe. Chaotyczny okres wykluczeń.
  • 45:48
    Taavi Tiala wykluczony za przeszkadzanie.
  • 45:48
    Obustronne wykluczenie. Komorski spowodował upadek gracza Pasów, za co otrzymuje karę mniejszą.
  • 45'
    Mocno wstrzelona guma na tyskiej połowie tafli ląduje poza lodowiskiem. Na ten moment nie wykorzystujemy przewagi.
  • 44:38
    Pasy w przewadze! Niebezpieczny atak wysoko uniesionym kijem wyklucza Galanta na dwie minuty.
  • 44'
    Nieprzepisowy atak Galanta, czy to będzie kara dla zawodnika rywali?
  • 43'
    Novajovsky próbuje wstrzelić krążek w naszą tercję, lecz bezskutecznie - blokują to obrońcy Pasów.
  • 42'
    Biro z bliska, parkanami blokuje to bramkarz Pasów.
  • 41'
    Ruszamy! Ostatnie 20 minut dzieli nas od drugiego zwycięstwa!
  • POCZĄTEK III TERCJI
  • 20:29
    Za chwilę zaczynamy trzecią część spotkania - Pasy, po zwycięstwo!
  • KONIEC II TERCJI
  • 40'
    Syrena kończy drugą tercję. Pasy na jednobramkowym prowadzeniu, wracamy za kwadrans!
  • 33:01
    Tyszanie wykorzystują przewagę. Szczechura daje kontakt rywalom.
  • 39'
    Minuta do zakończenia drugiej części spotkania.
  • 38'
    Wyrównuje się nam to spotkanie, Pasy bronią udanie jednobramkowej przewagi. Wracamy do pełnego zestawienia.
  • 37'
    Spalony w naszym polu bramkowym, guma wycofana. Pasy wciąż w osłabieniu.
  • 36'
    Zepchnięty do bandy Cichy, nie ma uderzenia na naszą bramkę.
  • 35'
    Natarcie Dudasa, Pasy niestety ponownie w osłabieniu.
  • 35'
    Wracamy do gry.
  • 33'
    Dwuminutowa kara dla Oksanena za trzymanie kija oburącz.
  • 32'
    Starcie z udziałem Oksanena, szykuje się kara dla naszego zawodnika.
  • 31'
    Trwa ofensywa zespołu z Tychów, lecz bezskuteczna. Dobrze dysponowany bramkarz Pasów.
  • 30'
    Kostromitin z niebieskiej, słupek!
  • 29'
    Zbyt mocno krążek wypuszcza sobie Welsh, pod bramką ubiega go obrońca rywali.
  • 28'
    Gula złapany na pozycji spalonej, gumę przejmują tyszanie.
  • 27:53
    Powiększamy przewagę! Ponownie do siatki tyszan trafia Sołowjow!
  • 27'
    Otworzył się nam ten mecz. Dużo więcej klarownych sytuacji bramkowych w ostatnich minutach.
  • 26'
    Rywale zaczynają szarpać i uderzać z dystansu pod naszą bramką. Uderzenia jednak pozostają niecelne.
  • 25'
    GKS wybija na uwolnienie. Mimo wyrównania stanu sił, utrzymuje się przewaga Pasów.
  • 24'
    Goodwin blisko podwyższenia prowadzenia Pasów! Wybija to Raszka.
  • 23'
    Goście wznawiają grę.
  • 22:23
    Przewaga wykorzystana! Tuż przed końcem kary dla drużyny tyskiej, bramkę zdobywa Welsh i mamy prowadzenie!
  • 23'
    Tyszanie zamknięci pod własną bramką, ale uderzenia Pasów są regularnie blokowane.
  • 22'
    Uderzenia próbuje Welsh, ale obija tylko boczną siatkę tyskiej bramki.
  • 21'
    Pasy w przewadze! Dwie karne minuty dla Jeziorskiego za przeszkadzanie.
  • 21'
    Ruszamy ponownie! Od środka tyszanie.
  • POCZĄTEK II TERCJI
  • 19:40
    Wracamy na lód! Druga tercja rozpocznie się już za chwilę!
  • KONIEC I TERCJI
  • 20'
    Wybrzmiewa syrena! Pierwsza część spotkania nie przyniosła nam trafień. Bezbramkowy remis po pierwszej tercji oznacza, że żaden zespół nie przybliżył się do awansu do finału.
  • 19'
    Minuta dzieli nas od końca pierwszej części spotkania.
  • 18'
    Dwójkowy atak Saura i Brynkusa powstrzymany tuż za niebieską.
  • 17'
    Oglądamy żywe, wyrównane spotkanie, w którym jednak niewiele jest czystych sytuacji bramkowych. Obydwa zespoły nie chcą popełnić błędów.
  • 16'
    Kostromitin z niebieskiej! Gumę wybija Raszka.
  • 15'
    Szybko rozbita kontra tyszan, przejmują to zawodnicy Pasów - Kapica pędzi na bramkę Raszki, ale zostaje zepchnięty do bandy.
  • 14'
    Saukko zmuszony zagrać na uwolnienie. Przechwytują to rywale.
  • 13'
    Okres przewagi GKSu Tychy. Cichy mocno atakuje pod naszą bramką, ciałem blokuje to golkiper Pasów.
  • 12'
    Ostre, fizyczne starcie między Szczechurą i Nemcem, gracz tyszan zepchnięty do bandy - guma w posiadaniu Pasów.
  • 11'
    Pasy nacierają na bramkę tyszan, uderza Nemec - Raszka mrozi gumę, nie ma zagrożenia.
  • 10'
    Mocne uderzenie Kotlorza ląduje poza taflą lodowiska.
  • 9'
    Samotnie szarżuje Marzec, blokuje go jednak Gutwald.
  • 8'
    Wracamy do pełnego zestawienia!
  • 7'
    Gramy na uwolnienie, GKS Tychy wciąż nie uderza na bramkę Pasów. Próba Cichego zablokowana na niebieskiej.
  • 6'
    Szybko ustawiamy się w defensywie, przez pierwszą minutę rywale nie oddają strzału.
  • 5'
    Kara mniejsza dla Kostromitina, Comarch Cracovia zmuszona do obrony.
  • 5'
    Csamangó zbiera się do uderzenia, blokują go jednak tyscy obrońcy. Guma ląduje poza lodowiskiem.
  • 4'
    Kapitan Pasów, Martin Dudas, asekuruje niebezpieczny atak bokiem w wykonaniu tyszan. Bez zagrożenia.
  • 3'
    Dużo ostrej, twardej gry w pierwszych minutach tego spotkania. Ataki obydwu zespołów regularnie spychane są na bandy, brak dobrych uderzeń.
  • 2'
    Wronka atakuje bokiem, ale uderzenie blokują defensorzy Pasów.
  • 1'
    Jedziemy! Krążek wprawiony w ruch, trzeci mecz fazy play-off rozpoczęty!
  • POCZĄTEK MECZU
  • 18:57
    Obydwa zespoły już na lodzie, za chwilę zaczynamy!
  • 18:41
    Witamy z Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie, gdzie już o 19 zmierzymy się w trzecim meczu półfinałowym z GKS Tychy. Stan rywalizacji to w tej chwili 1:1. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.