GKS Tychy GKS Tychy
Mecz zakończony Wynik meczu : 4 : 2
3:0 0:0 1:2, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Kończymy spotkanie, co oznacza wyrównanie rywalizacji. Teraz przenosimy się do Krakowa, a mecze odbędą się w terminie 15 i 16 marca. Z kolei trzy dni później ponownie powrócimy do Tychów na piąty mecz serii. Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    Na 18 sekund przed końcem karę za ostrość otrzymuje Ciura.
  • 59'
    4:2 (58:52, do pustej bramki) - Do pustej bramki trafia Komorski.
  • 58'
    Nemec z bliska uderzył nad poprzeczką.
  • 57'
    Spalony w naszej tercji. Niespełna trzy minuty do końca.
  • 55'
    Seed z bulika, ale pewnie łapie Pieriewozczikow.
  • 54'
    Tyszanie grają już w pełnym zestawieniu.
  • 53'
    Dudaś w zamieszaniu trafia w Raszkę. Nie można odmówić walki naszym hokeistom.
  • 53'
    Wronka popędził z kontrą, ale został powstrzymany przez jednego z naszych obrońców.
  • 52'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Mesikammen.
  • 50'
    Strzał Welsha ze slotu z trudem broni Raszka.
  • 49'
    Krążek po strzale Doherty'ego z niebieskiej przejmuje na łopatkę kija Komorski i rozpoczyna kontrę swojego zespołu.
  • 48'
    Rywale też już grają w pełnym zestawieniu.
  • 48'
    Pasy już w komplecie.
  • 46'
    Martin z niebieskiej po lodzie obok słupka.
  • 46'
    Za rzut na bandę do boksu kar odesłany został Kapica. Siły na lodzie się równoważą.
  • 45'
    Mroczkowski po kontrze i broni Pieriewozczikow, który natychmiast wznawia grę.
  • 44'
    Doherty z niebieskiej i Raszka odbija krążek, następnie z bliska w parkany trafia Murphy.
  • 43'
    Penalty 25
    Dupuy sfaulował kijem Kapicę i otrzymuje karę meczu!
  • 43'
    Czas dla drużyny rywali.
  • 43'
    3:2 (42:35) - GOOL! Na drugie trafienie potrzebowaliśmy raptem minutę. Ignatowicz uderzył na bramkę, następnie faulowany Sołowjow zdołał skutecznie dobić. Brawo Pasy!
  • 43'
    Brynkus obił poprzeczkę bramki Raszki. Szukamy drugiego trafienia!
  • 42'
    3:1 (41:35) - Mamy pierwsze trafienie! Ferrara przytomnie zachował się pod tyską bramką i umieścił krążek między słupkami., wykorzystując błąd Martyna.
  • 41'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 41'
    W trzeciej odsłonie jeszcze przez 44 sekundy zagramy w liczebnej przewadze.
  • 40'
    Syrena sygnalizuje koniec drugiej odsłony, w której nie oglądaliśmy goli. Przed nami przerwa, a następnie dwadzieścia minut na odmianę losów tego spotkania. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 39'
    Dwie karne minuty dla Jeziorskiego za spowodowanie upadku.
  • 38'
    Sygnalizowana kara dla Tychów. Pieriewozczikow zjeżdża do boksu.
  • 36'
    Najpierw strzał Dupuy'a odbija Pieriewozczikow, a następnie nasi defensorzy blokują uderzenie Alexa Szczechura. Wciąż nie doczekaliśmy się goli dla naszej drużyny.
  • 35'
    Spod bandy uderzał Doherty, ale trafił tylko w rywala.
  • 34'
    Śaur do Jeżka, ten popędził na tyską bramkę i huknął sprzed bulika, ale parkanem broni Raszka.
  • 33'
    Murphy szykował się do strzału z okolic bulika, ale został powstrzymany przez jednego z tyskich defensorów.
  • 32'
    Obie drużyny już w pełnym zestawieniu.
  • 31'
    Jak się okazuje będzie to obustronne wykluczenie. Karę dwóch minut otrzymał również Gościński, a powodem jest wymuszenie kary. Zagramy 4/4.
  • 31'
    Gula podciął Gościńskiego pod naszą bramką i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.
  • 30'
    Sędziowie jednak szybko uspokoili sytuację i możemy kontynuować grę. Będzie wznowienie na buliku po lewej stronie Raszki.
  • 30'
    Trwają przepychanki pod naszym boksem.
  • 30'
    Goodwin skierował krążek do bramki GKS-u, jednak sędziowie nie uznali gola, argumentując to spalonym w polu bramkowym.
  • 30'
    Murphy ze slotu huknął obok bramki.
  • 30'
    Polowa regulaminowego czasu gry za nami. Wynik ustalony jeszcze w pierwszej tercji.
  • 29'
    Alex Szczechura z okolic bulika uderzył obok bramki. Będzie wznowienie w naszej tercji.
  • 29'
    Seed uderzony krążkiem w twarz. Przerwa w grze.
  • 28'
    Wronka z niebieskiej wprost w Pieriewozczikowa.
  • 27'
    Strzał Saukko z niebieskiej próbował dobijać Tiala. Bez powodzenia.
  • 26'
    Alex Szczechura mimo asysty Śaura zdołał oddać strzał, jednak tym razem gumę zatrzymuje Pieriewozczikow.
  • 26'
    Jeżek z bulika, Raszka odbił przed siebie i Csamango nie trafił do pustej bramki. Szkoda dogodnej sytuacji.
  • 25'
    Sołowjow z bulika, ale Raszka jest dziś pewnym punktem swojej drużyny.
  • 25'
    Drużyna gospodarzy gra już w pełnym zestawieniu.
  • 23'
    Za uderzanie dwie karne minuty otrzymuje Alex Szczechura. Szansa na premierowe trafienie dla Pasów!
  • 22'
    Drzewiecki w tercji neutralnej po starciu z rywalem upadł na lód i długo się nie podnosił. Następnie zjechał do boksu przy pomocy kolegów. Oby nie było to nic poważnego!
  • 21'
    Kapica długo utrzymał się przy krążku, a następnie podał do Sołowjewa, ale strzał rosyjskiego napastnika został zablokowany.
  • 21'
    W pierwszej tercji oddaliśmy na bramkę rywali 18 strzałów. Tyszanie z kolei 17 razy sprawdzali umiejętności naszego bramkarza.
  • 20'
    Pierwsza tercja przechodzi już do historii. Z pewnością będziemy chcieli o niej jak najszybciej zapomnieć. Zapraszamy ponownie za ok. 15 minut.
  • 19'
    Jeszcze próbował Tiala, ale Raszka jest dziś pewnym punktem swojej drużyny.
  • 18'
    Zza bramki dogrywał Goodwin, ale Murphy uderzył w bramkarza. Kolejny strzał naszego napastnika w zamieszaniu okazał się mocno niecelny.
  • 17'
    Ferrara przejął krążek w tercji rywali i z bulika uderzył po lodzie. Po raz kolejny jednak czujność w bramce zachował Raszka.
  • 16'
    GKS już w pełnym zestawieniu. Wynik to wciąż 3:0 dla gospodarzy.
  • 15'
    Sołowjow z okolic bulika, ale pewnie tym razem Raszka.
  • 14'
    Dwie minuty dla Kotlorza za spowodowanie upadku.
  • 14'
    Trener Rohacek chcąc wybić rywali z uderzenia poprosił o regulaminowy czas.
  • 13'
    3:0 (12:46) - Tracimy kolejnego gola w kilkanaście sekund. Cichy objechał bramkę i w zamieszaniu do siatki trafia Mroczkowski.
  • 13'
    2:0 (12:10) - Trzynasta minuta pierwszej tercji nie okazała się szczęśliwa dla Pasów. Gościński idealnie obsłużył Komorskiego, a ten umieścił gumę między parkanami Pieriewozczikowa.
  • 10'
    W dobrej sytuacji znalazł się Ferrara, ale jego strzał blokuje łopatką kija Paul Szczechura.
  • 9'
    Nemec ze slotu trafia wprost w bramkarza. Szukamy swojego pierwszego trafienia w tym meczu.
  • 8'
    Csamangó przejął dalekie podanie, ale nie było do kogo dograć i w efekcie nasz napastnik stracił krążek.
  • 7'
    Tiala po kontrze uderzył sprzed bulika i Raszka odbija gumę przed siebie. Następnie tyski bramkarz popisuje się dobrą interwencją pop uderzenie Ferrary.
  • 6'
    Spod bandy uderzał Wronka, ale Pieriewozczikow mrozi gumę. Po tej akcji przez moment trwały przepychanki pod naszą bramką, ale sędziowie szybko opanowali sytuację.
  • 5'
    Brynkus walczył na buliku, ale rywale zdołali zabrać mu krążek.
  • 4'
    1:0 (3:22) - Pierwszą bramkę dla GKS-u Tychy zdobywa Alex Szczechura po podaniach Mroczkowskiego i Cichego.
  • 2'
    Tyszanie zaatakowali.
  • 1'
    Drzewiecki spod bandy i krążek odbija się od Raszki. Przy tej akcji została poruszona tyska bramka i wznowimy grę na buliku.
  • 1'
    Rozpoczęliśmy! Do boju drużyno!
  • 17:56
    Obie drużyny już na lodzie. Za kilkadziesiąt sekund zaczynamy!
  • 17:44

Dzisiejszy mecz transmitowany będzie w portalu polskihokej.tv w systemie PPV. Zachęcamy do nabywania dostępów.

• 17:42

Dziś ponownie obie drużyny zagrają w stylizowanych strojach retro - to element obchodów rocznicowych obu klubów. Cracovia świętuje 115-lecie istnienia, z kolei GKS Tychy został założony pół wieku temu.

• 17:38
    Drużyna gospodarzy desygnowała dziś do gry następujących zawodników:Raszka (Murray) – Ciura, Biro, Gościński, Komorski, Jeziorski – Seed, Martin, Szczechura A., Cichy, Mroczkowski – Pociecha, Kotlorz, Dupuy, Szczechura P., Wronka – Mesikammen, Bizacki, Marzec, Rzeszutko, Witecki
  • 17:37
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Przemysław Gabryszak i Tomasz Radzik, a na liniach pomagać im będą Sławomir Szachniewicz i Wojciech Moszczyński.
  • 17:09

Poznaliśmy zestawienie Pasów na dzisiejszy mecz:

• 16:55

Witamy ponownie ze Stadionu Zimowego w Tychach, gdzie już za nieco ponad godzinę nasi hokeiści powalczą o drugie zwycięstwo w półfinale play-off! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!