GKS Tychy GKS Tychy
Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 5
1:1 1:2 0:2, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Mamy pierwsze zwycięstwo! Już jutro kolejne starcie w Tychach. Początek meczu o godz. 18. Serdecznie zapraszamy i gratulujemy naszej drużynie!
  • 57'
    Gościński z bulika, ale napastnik rywali trafia wprost w naszego bramkarza!
  • 55'
    Biro z niebieskiej, Pieriewozczikow wypuszcza gumę, ale w sukurs przyszli mu nasi obrońcy.
  • 55'
    Tyszanie walczą jeszcze o odwrócenie losów tego meczu.
  • 53'
    Mocne uderzenie Csamangó sprzed bulika, ale pewnie broni Raszka. Trener Rohaćek daje teraz więcej czasu na tafli czwartej formacji.
  • 51'
    Csamangó zza bulika obok słupka.
  • 50'
    Dziesięć minut do końca. Pasy w pełni kontrolują wydarzenia na lodzie.
  • 49'
    2:5 (48:32) - Piąte trafienie dla Pasów notuje Kapica, dla którego jest to drugie trafienie w meczu. Brawo!
  • 46'
    Ciura popędził lewą stroną i uderzył na bramkę Pasów. Bardzo niepewny przy obronie strzału był Pieriewozczikow, ale ostatecznie nasz bramkarz obronił to uderzenie.
  • 45'
    Gościński z okolic bulika, ale Pieriewozczikow nie ma problemów z wyłapaniem krążka.
  • 45'
    Welsh zza bramki do Kapicy, ale tym razem szybsi tyscy defensorzy.
  • 44'
    Dudaś z niebieskiej, ale mocno niecelnie.
  • 43'
    Ciura ze slotu trafia wprost w bramkarza.
  • 42'
    2:4 (41:42) - Pasy podwyższają prowadzenie! Ferrara idealnie obsłużył Murphy'ego, a ten umieścił gumę w siatce. Prowadzimy dwoma golami!
  • 42'
    Mroczkowski do Cichego, a ten uderza obok bramki. Wcześniej jednak rozległ się gwizdek sędziego oznajmiający spalonego.
  • 41'
    Welsh do Kapicy, a ten z najbliższej odległości uderza bekhendem prosto w Raszkę.
  • 41'
    Pasy zwyciężają pierwsze wznowienie w tej odsłonie.
  • 19:29
    Statystyki strzałów po dwóch tercjach: 19 - 22
  • 19:27

Pierwsze zdjęcia z Tychów:

• 40'
    To była bardzo dobra tercja w wykonaniu naszej drużyny! Prowadzimy 3:2 i od pierwszej wygranej w półfinale dzieli nas już tylko dwadzieścia minut!
  • 38'
    2:3 (37:03)- A jednak tyszanie zdobywają kontaktowe trafienie. W zamieszaniu krążek do naszej bramki skierował Mroczkowski.
  • 35'
    Pasy kontrolują wydarzenia na lodzie. Wydaje się, że z rywali uszło powietrze.
  • 34'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 33'
    Tyszanie dość niemrawo rozgrywają przewagę.
  • 32'
    Uderzenie Cichego najpierw odbija przed siebie Pieriewozczikow, a następnie mrozi gumę. Nasz bramkarz po raz kolejny jest dzisiaj naszym pewnym punktem w bramce.
  • 32'
    Tym razem za uderzanie do boksu kar odesłany został Sołowjow .
  • 32'
    Kotlorz spod bandy mocno niecelnie.
  • 31'
    Alex Szczechura z okolic bulika uderza w bramkarza.
  • 30'
    Cichy do Mroczkowskiego, ten uderza na naszą bramkę, ale górą w tym starciu Pieriewozczikow.
  • 29'
    Doherty na szybkości uderza obok słupka.
  • 29'
    Tempo spotkania nieco spadło.
  • 28'
    1:3 (27:04) - Trzeciego gola dla Pasów zdobywa Ferrara, który z narożnika tafli wjechał w pole bramkowe rywali i wymanewrował Raszkę. Brawo!
  • 27'
    Przetrzymaliśmy osłabienie i już gramy w pełnym zestawieniu.
  • 26'
    Dobrze się bronimy i póki co nie dopuszczamy rywali do klarownych sytuacji.
  • 26'
    Paul Szczechura z bliska, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką. Gra nie zostaje przerwana.
  • 25'
    Powstrzymany tyski atak w tercji Pasów.
  • 25'
    Ignatowicz podcinał pod naszą bramką Jeziorskiego i będzie pierwsze wykluczenie w meczu.
  • 23'
    Uderzał Galant, ale pewnie do raka łapie Pieriewozczikow. Tyszanie za wszelką ceną chcą doprowadzić do wyrównania.
  • 22'
    Teraz z kolei na naszą bramkę uderzał Pociecha, ale znów dobrze spisał się krakowski bramkarz.
  • 22'
    Cichy sprzed bulika i dobijał Mroczkowski, ale dobrze spisał się Pieriewozczikow.
  • 21'
    1:2 (20:17) - Wystarczyło 17 sekund w drugiej tercji, by objąć prowadzenie. Dudaś uderzył z niebieskiej, a Sołowjow dobijał uderzenie. Brawo!
  • 21'
    Pierwszy krążek w tej odsłonie dla tyszan.
  • 18:44
    W pierwszej tercji na 10 strzałów gospodarzy, Cracovia odpowiedziała 11 uderzeniami.
  • 20'
    Dźwięk syreny oznacza zakończenie pierwszej tercji, w której na listę strzelców wpisali się Damian Kapica i Patryk Wronka.
  • 19'
    Uderzenie niemal z połowy lodowiska broni Raszka.
  • 17'
    Raszka odbija kijem krążek i łapie do rękawicy po uderzeniu Kapicy.
  • 17'
    Ferrara sprzed bulika, ale zbyt lekko by zaskoczyć Raszkę.
  • 16'
    Tiala przejął krążek w narożniku i próbował dogrywać do kolegów z ataku, ale tyscy obrońcy w porę naprawili swój błąd.
  • 15'
    Gościński sam na sam, ale jego strzał trafia wprost w naszego bramkarza.
  • 15'
    Murphy w strefie neutralnej przejął krążek i popędził na tyską bramkę, ale został powstrzymany przez dwóch defensorów rywali.
  • 14'
    Po kontrze uderzył Kapica, ale Raszka pewnie łapie gumę do raka.
  • 14'
    Kilka groźnych uderzeń rywali.
  • 13'
    1:1 (12:15) - Wronka uderzeniem z dystansu zaskoczył Pieriewozczikowa i rywale doprowadzają do remisu.
  • 12'
    Ponownie Tiala, tym razem sprzed niebieskiej i znów pewnie broni tyski golkiper.
  • 11'
    Tiala z bliska, ale dobra obrona Raszki.
  • 9'
    Murphy próbował zmieścić krążek przy prawym słupku, ale został powstrzymany przez Novajovsky'ego.
  • 7'
    Najpierw Dudaś, a później Welsh, ale krążek minął bramkę aktualnych mistrzów Polski.
  • 6'
    Zablokowane uderzenie Mroczkowskiego przy próbie strzału z dystansu.
  • 5'
    Zakotłowało się pod bramką GKS-u i strzał Dudaśa z bliska odbija parkanem Raszka.
  • 4'
    Najpierw Gutwald z dystansu, później Murphy uderzał po długim rogu, ale krążek minął bramkę Tychów.
  • 3'
    Uderzenie Biro, ale Pieriewozczikow nie miał problemów z wyłapaniem krążka.
  • 3'
    0:1 (3:00) - Równo w trzeciej minucie krążek w bramce Tychów zdobywa Kapica. Bardzo dobry początek meczu!
  • 1'
    Pierwsze sekundy to optyczna przewaga gospodarzy.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla GKS-u.
  • 18:01
    Spotkanie nieco się opóźni ze względu na problemy techniczne.
  • 17:39
    Już za dwadzieścia minut zaczynamy!

• 17:37
    Zespół gospodarzy wystąpi dziś w następującym składzie:Raszka (Murray) – Ciura, Novajovský, Dupuy, P. Szczechura, Wronka – Seed, Biro, A. Szczechura, Cichy, Mroczkowski – Pociecha, Kotlorz, Gościński, Komorski, Jeziorski – Mesikammen, Bizacki, Marzec, Rzeszutko, Galant
  • 16:49

Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejsze spotkanie:

• 16:11
    Dzisiejsze spotkanie półfinałowe z GKS Tychy poprowadzą sędziowie Bartosz Kaczmarek i Mariusz Smura, a na liniach pomagać im będą Kamil Korwin i Andrzej Nenko.
  • 16:06
    Witamy z tyskiego Stadionu Zimowego, gdzie już o godz. 18 hokeiści Pasów rozpoczną zmagania w półfinale tegorocznych play-offów. Nasz rywal to aktualny mistrz polski i zwycięzca sezonu zasadniczego czyli GKS Tychy. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji oraz mediów społecznościowych, gdzie oprócz najważniejszych informacji dostępne będą materiały zakulisowe.