1:0 1:1 3:0, ___ ___ ___ ___
KH Energa Toruń KH Energa Toruń
  • KONIEC MECZU!
  • 60'

MAMY TO! Po doskonałej ostatniej tercji i trzech zdobytych bramkach półfinał jest nasz! Brawo Pasy!

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.

• 59'
    Pasy złapane na spalonym.
  • 58:43
    Goal
    Piąta bramka! Kapica czyni nasze prowadzenie jeszcze okazalszym.
  • 58'
    Dwie minuty do końca trzeciej tercji.
  • 57:47
    Goal
    JUŻ NIC NAM TEGO NIE ZABIERZE! Tiala na pustą bramkę - mamy 4:1!
  • 57'
    Goodwin blokuje strzał z okolic niebieskiej, nadal 3:1!
  • 56'
    Torunianie okrążyli naszą bramkę, lecz bezowocnie - Pasy umiejętnie się bronią.
  • 55'
    Oksanen zepchnięty do bandy, nie ma dobrej okazji do uderzenia na bramkę rywali.
  • 54'
    Svensson odbija gumę parkanami, nie ma drugiej bramki Kapicy.
  • 54'
    Pasy w pełnym zestawieniu!
  • 53'
    Umiejętnie bronimy się w przewadze, utrzymując grę w środku tafli.
  • 52'
    Penalty 2
    51:43 - Dwie karne minuty dla Damiana Kapicy za spowodowanie upadku przeciwnika.
  • 52'
    Pasy również w pełnym zestawieniu.
  • 51'
    Goście w pełnym zestawieniu.
  • 50'
    Lekkie uderzenie na bramkę Pasów ponownie wybronił nasz bramkarz.
  • 49'
    Penalty 12
    48:02 - Martin Dudas również napomniany w formie 2+10 za atak na głowę rywala.
  • 49'
    Spokojnie rozgrywamy gumę na własnej połowie, coraz bliżej bramki torunian.
  • 48'
    Jaworski próbuje przeć do przodu, lecz lekki strzał pewnie paruje bramkarz Pasów.
  • 47'
    Penalty 12
    46:44 - Szkodienko wykluczony na dwanaście minut za faul oraz niesportowe zachowanie. Pasy w przewadze!
  • 47'
    Chaotycznie do przodu rusza Energa, do kontry szykuje się Kapica!
  • 46'
    Po bramce Sołowiowa gra wznowiona od środka.
  • 45:20
    Goal
    Trzecia bramka dla Pasów, mamy to! Dwubramkowa przewaga na kwadrans przed końcem!
  • 45'
    Smirnovs próbuje, uderza z niebieskiej - nad poprzeczką naszej bramki.
  • 44'
    Oksanen pędzi przy bandzie, ale Svensson nie dopuszcza do oddania celnego strzału.
  • 43'
    Spokojnie rozgrywamy w środku tafli, broniąc się przed atakami Energi na wysokości naszej niebieskiej.
  • 42'
    Svensson szarpie pod naszą bramką, lecz obrońcy Pasów wybijają go z rytmu - nie ma uderzenia.
  • 41'
    Jedziemy! Krążek poruszony - po awans, Pasy!
  • POCZĄTEK III TERCJI
  • 20:05
    Obydwa zespoły już na tafli, zaraz zaczynamy decydującą partię!
  • 40'
    Po dwóch tercjach Pasy wciąż na prowadzeniu. Od awansu dzieli nas już tylko dwadzieścia minut!
  • 40'
    Pasy już w komplecie.
  • 39'
    Siergiuszkin próbował z bliska umieścić krążek w naszej bramce. Dobrze jednak spisał się Pieriewozczikow.
  • 38'
    Penalty 2
    Błąd przy zmianie i w efekcie za nadmierną liczbę zawodników otrzymujemy karę techniczną, którą odsiedzi Goodwin.
  • 36'
    Sołowjow sam na sam, ale nasz napastnik za bardzo się rozpędził i w efekcie z zerowego kąta trafia w boczną siatkę.
  • 35'
    Bondaruk trafia w łydkę naszego obrońcy, po chwili zakotłowało się pod bramką Pasów, ale opanowaliśmy sytuację.
  • 34'
    Kapica bekhendem próbował zmieścić gumę między parkanami Svenssona. W międzyczasie zakończyła się kara toruńskiego zawodnika.
  • 33'
    Tiala obija słupek toruńskiej bramki. Trzeci gol wisiał w powietrzu!
  • 32'
    Penalty 2
    Za opóźnianie gry poprzez wybicie krążka poza taflę dwie karne minuty otrzymuje Kozłow.
  • 31'
    Goal
    2:1 (30:13, 5/4) - Wykorzystujemy przewagę i w zamieszaniu bramkę zdobywa Welsh!
  • 30'
    Kapica sprzed bulika, jednak krążek mija bramkę toruńskiej drużyny.
  • 30'
    Póki co rywale dobrze się bronią i nie pozwalają na założenie zamka.
  • 29'
    Penalty 2
    Za uderzanie do boksu kar odesłany został Nowożyłow.
  • 28'
    Śaur z bulika, ale defensorzy gości blokują krążek.
  • 27'
    KH Energa już w pełnym zestawieniu.
  • 26'
    Oksanen z bulika i pewnie broni toruński golkiper.
  • 25'
    Gula nad poprzeczką.
  • 24'
    Pasy w natarciu, ale brakuje celnego uderzenia na bramkę rywali.
  • 23'
    Penalty 4
    Za niebezpieczne zagranie wysokim kijem podwójną karę mniejszą otrzymuje Bondaruk. Szansa na wyrównanie dla Pasów.
  • 23'
    Po jednym ze starć na tafli leży Saur. Po chwili nasz obrońca zjeżdża z lodu o własnych siłach trzymając się za twarz. Oby nie było to nic poważnego.
  • 23'
    Tiala wjechał w tercję gości i oddał strzał, ale arbitrzy zasygnalizowali spalonego rozmyślnego, co oznacza wznowienie pod bramką Pasów.
  • 22'
    Po wznowieniu huknął Jeżek, ale guma leci wysoko nad poprzeczką. Po chwili gra przenosi się w naszą tercję i dobrą interwencją popisuje się Pieriewozczikow.
  • 21'
    Goal
    1:1 (20:34) - Orłow z niebieskiej umieszcza gumę pod poprzeczką naszej bramki. Mamy remis.
  • 21'
    Zakotłowało się pod toruńską bramką, ale parkanami zatrzymał krążek Svensson.
  • 21'
    Pierwszy krążek w tej odsłonie dla Pasów.
  • Początek II tercji
  • 19:16
    Statystyki strzałów po pierwszej tercji: 10 - 12
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Po pierwszej tercji prowadzimy jednym golem autorstwa Taaviego Tiali. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 19'
    Nowożyłow z bliska i parkanem broni Pieriewozczikow.
  • 18'
    Smirnow z niebieskiej i po chwili Goodwin melduje się już na lodzie. Gramy w komplecie.
  • 17'
    Kozłow z niebieskiej, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Pieriewozczikowa.
  • 16'
    Penalty 2
    Pierwsze wykluczenie w meczu. Za przeszkadzanie w boksie kar przed dwie minuty odpocznie Goodwin.
  • 16'
    Murphy z bulika, jednak guma leci nad poprzeczką.
  • 15'
    Goodwin do Kostromitina, a ten uderza sprzed bulika. Svensson zdołał jednak zatrzymać krążek.
  • 14'
    Jeżek do Brynkusa, ale ten trafia w parkany toruńskiego bramkarza.
  • 13'
    Tiala z bliska i kijem odbija krążek Svensson.
  • 12'
    Sędziowie jednak nie uznają gola, argumentując to spalonym w polu bramkowym.
  • 12'
    Krążek w bramce Energii, ale sędziowie decydują się jeszcze na analizę wideo.
  • 12'
    Csamangó po kontrze odgrywa na lewo do Brynkusa, ale ten nie trafia w światło bramki.
  • 12'
    Zablokowany Kapica przy próbie oddania strzału z okolic bulika.
  • 11'
    Nemec ze slotu obok słupka.
  • 10'
    Szkodienko z niebieskiej trafia w jednego z naszych defensorów.
  • 10'
    Kostromitin po wznowieniu z niebieskiej, ale krążek odbija się od łopatki kija toruńskiego defensora i opuszcza taflę.
  • 10'
    Murphy z bliska i do raka łapie Svensson.
  • 10'
    Spotkanie nabiera tempa akcje przeprowadzane są zarówno przez naszą drużynę, jak o ekipę gości.
  • 9'
    Rywale cały czas w ataku. Dobra interwencja naszego bramkarza po strzale Smirnowa.
  • 8'
    Elomaa z okolic bulika huknął nad poprzeczką.
  • 7'
    Okres gry w naszej tercji. Rywale dążą do wyrównania.
  • 6'
    Dwa groźne strzały rywali, ale nasza defensywa spisuje się bez zarzutu!
  • 5'
    Osipow z niebieskiej, ale Pieriewozczikow łapie gumę i od razu wprowadza krążek do gry.
  • 4'
    Goal
    1:0 (3:26) - Tiala będąc tyłem obróconym do bramki uderza bekhendem i krążek wpada do siatki! Brawo!
  • 3'
    Póki co obie drużyny grają mocno asekuracyjnie.
  • 2'
    Po wygraniu wznowienie z niebieskiej w bramkarza uderzył Gusevas.
  • 2'
    Uderzenie Osipowa dobijał Rożkow, ale sędziowie przerywają grę ze względu na zagranie wysoko uniesionym kijem.
  • 1'
    Gula sprzed bulika, ale krążek minął słupek bramki.
  • 1'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie ze środka tafli.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:29
    Drużyny wjeżdżają na lód, w tle słychać Hymn Cracovii.
  • 18:10
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie: Michał Baca i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagać im będą Grzegorz Cudek i Mateusz Kucharewicz.
  • 17:47
    Znamy też skład drużyny KH Energii Toruń:Svensson (Studziński) – Kozłow, Orłow, Nowożyłow, Fieofanow, Siergiuszkin – Szkodienko, Jaworski, Bondaruk, Szczwanczikow, Szabanow – Smirnow, Gusevas, Elomaa, Rożkow,Osipow – Podsiadło, Olszewski, Jaakoka, M. Kalinowski, Dołęga
  • 17:43
    Pasy wystąpią dziś w następującym zestawieniu:Pieriewozczikow (Kowalówka) – Dudáš, Ignatowicz, Sołowjow, Welsh, Kapica – Kostromitin, Kamiński, Oksanen, Němec, Tiala – Gutwald, Doherty, Murphy, Goodwin, Ferrara – Gula, Šaur, Brynkus, Ježek, Csamangó
  • 17:41
    Witamy z Lodowiska im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie. Już o godz. 18:30 rozpoczniemy szósty mecz ćwierćfinału play-off, w którym Pasy potrzebują zaledwie jednego zwycięstwa, by wywalczyć awans. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.