KH Energa Toruń KH Energa Toruń
Mecz zakończony Wynik meczu : 5 : 2
1:0 1:2 3:0, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie, co oznacza że kolejny mecz odbędzie się w piątek na naszym lodowisku. Stan rywalizacji to 3:2 dla Pasów. Dziękujemy za uwagę.
  • 60'
  • 60'
    W końcówce jeszcze dwie karne minuty otrzymuje Oksanen za uderzanie kijem.
  • 60'
    Najpierw Nemec, później Doherty, ale górą wciąż toruński bramkarz.
  • 59'
    5:2 (58:43, do pustej) - Dienis Siergiuszkin trafia do pustej bramki i rywale prowadzą już 5:2.
  • 58'
    Wznowienie pod toruńską bramką, ale lepsi torunianie. Pusta bramka Pasów.
  • 58'
    Mocny strzał Dudaśa z niebieskiej, ale guma leci wysoko nad poprzeczkę i opuszcza taflę.
  • 57'
    Zakończyły się kary dla obu drużyn. Do końca pozostały trzy minuty.
  • 56'
    Teraz z kolei mocny strzał z niebieskiej oddał Saur, ale znów górą jest toruński golkiper.
  • 56'
    W dobrej sytuacji Nemec i broni Svensson.
  • 55'
    Trzech graczy z Torunia i dwóch z Cracovii odesłanych w sumie do boksów kar.
  • 55'
    Nadmierna ostrość w grze - 2 min
  • 55'
  • 55'
    Nadmierna ostrość w grze - 2 minuty
  • 55'
    Za ostrość dwie minuty w boksie kar znalazł się również Doherty.
  • 55'
    To może być kluczowy moment meczu. Dwie karne minuty za ostrość otrzymuje Kapica.
  • 55'
    Trwa jeszcze narada sędziów.
  • 54'
    Kapica zabrał krążek Osipowowi i przy próbie strzału zdołał jeszcze wymusić karę na toruńskim zawodniku.
  • 53'
    Z kolei za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar trafia też Ignatowicz.
  • 53'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany Dudaś.
  • 53'
    Będzie podwójna kara dla Pasów.
  • 52'
    Osiem minut do końca regulaminowego czasu gry. Gospodarze kontrolują wydarzenia na lodzie. Pasy próbują jeszcze walczyć i dążą do wyrównania.
  • 51'
    Szabanow wypchnął naszego zawodnika ze swojej strefy obronnej i zapobiegł zagrożeniu.
  • 50'
    Uderzenie Rożkowa z bulika i Pieriewozczikow odbija gumę kijem. Po chwili umiejętności naszego bramkarza sprawdził Elomaa. Krążek po jego uderzeniu odbija się od naszego bramkarza i opuszcza taflę.
  • 49'
    Nowożyłow z bliska nie trafia do naszej bramki.
  • 49'
    Zadźwięczał słupek toruńskiej bramki po uderzeniu Welsha. Dobitkę Nejezchleba broni Svensson.
  • 48'
    Trener Pasów poprosił o regulaminowy czas.
  • 47'
    4:2 (27:29) - Gdy na lodzie meldował się już Doherty krążek w bramce Pasów umieszcza Kozłow.
  • 47'
    Torunianie spalili akcje po wjeździe w naszą tercję Elomyy. Do końca kary Doherty'ego pozostała niespełna minuta.
  • 46'
    Gospodarze nie kwapią się do założenia zamka. Stosujemy dobry pressing i nie pozwalamy im na opuszczenie własnej tercji.
  • 46'
    Jeżek wybija krążek i zyskujemy kilka cennych sekund.
  • 46'
    Dwie karne minuty za zahaczanie otrzymuje Doherty. Pasy w trudnej sytuacji.
  • 46'
    Doherty do Murphy'ego, ale dobrze interweniuje toruński golkiper.
  • 45'
    3:2 (44:59) - Elias Elomaa umieszcza krążek pod poprzeczką naszej bramki i gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie.
  • 46'
    Tempo spotkania nieco spadło. Widać, że obie drużyny odczuwają skutki tego meczu.
  • 45'
    Szkodienko z bliska uderzył obok słupka pasiastej bramki.
  • 44'
    Wybijamy na uwolnienie i gra wraca pod naszą bramkę. Będzie wznowienie na buliku.
  • 44'
    Siergiuszkin huknął nad poprzeczką Pieriewozczikowa. Teraz nieco uwidoczniła się przewaga gospodarzy.
  • 44'
    Nowożyłow wjechał w naszą tercję, ale dobra interwencja Brynkusa zapobiega oddaniu strzału przez Rosjanina.
  • 43'
    Gra teraz toczy się w środku pola.
  • 42'
    Uderzał Kapica, ale ciałem blokuje krążek Szkodienko.
  • 41'
    Bomba Welsha, ale krążek po rykoszecie od łopatki kija Rożkowa mija toruńską bramkę.
  • 41'
    Ze środka rozpoczęli gospodarze.
  • 20:15
    Drużyny już na lodzie i zaraz zaczniemy ostatnią tercję meczu!
  • 20:14

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z meczu:

• 40'
    Syrena kończy drugą tercję, wygraną przez Pasy 2:1. Mamy remis!
  • 38'
    2:2 (37:36, 5/3) - Rozklepana obrona torunian i mamy wyrównanie! Brawo Pasy!
  • 38'
    Kolejny raz wydawało się, że krążek przekroczył linię bramkową, ale znów sędzia rozkłada szeroko ramiona, co oznacza że gola nie było.
  • 37'
    Nie ma gola! Na ławkę kar wędruje natomiast Fieofanow za wystrzelenie krążka bezpośrednio poza taflę i przez ponad minutę zagramy w podwójnej przewadze!
  • 37'
    Krążek po strzale jednego z naszych zawodników odbił się od słupka i przekroczył linię bramkową, ale sędziowie decydują się na analizę materiału wideo.
  • 37'
    Próbował Franek, który jest bardzo aktywny, ale ma problem ze skutecznością.
  • 33'
    Franek bekhendem z bulika, ale broni Svensson. Toruński golkiper zatrzymał również dobitkę naszego napastnika.
  • 36'
    Za nadmierną ostrość w grze do boksu kar odesłany został Elomaa.
  • 32'
    Oksanen w zamieszaniu, ale toruński golkiper mrozi gumę. Po zdobytym golu nasza gra jest bardziej dynamiczna.
  • 32'
    Smirnow blokuje uderzenie Csamangó, po chwili parkany Svenssona obił Welsh. Walczymy o wyrównujące trafienie.
  • 31'
    2:1 (29:27) - Murphy idealnie dograł do Kapicy, a ten ze slotu umieszcza krążek pod poprzeczką bramki Torunia. Brawo!
  • 31'
    Gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 29'
    Dwie minuty za nadmierną ostrość otrzymuje nasz defensor Gutwald.
  • 29'
    Za natarcie do boksu odesłany został z kolei zawodnik Pasów Darcy Murphy.
  • 29'
    Kara dla Szczwanczikowa za ostrość.
  • 29'
    Przepychanki na tafli. Trwa narada sędziów. Z pewnością posypią się wykluczenia.
  • 28'
    2:0 (27:08) - Po kontrze krążek w bramce Pasów umieszcza Fieofanow.
  • 27'
    Oksanen z bulika trafia w parkany toruńskiego bramkrza.
  • 26'
    Próbował Franek, ale znów górą w tym starciu krakowski bramkarz.
  • 23'
    Welsh z bulika, ale krążek po kiju toruńskiego defensora opuszcza taflę.
  • 22'
    Smirnow trafia w poprzeczkę bramki Pasów!
  • 22'
    Bondaruk z bulika i Pieriewozczikow odbija krążek. Następnie strzał z nadgarstka Szabanowa blokuje Gutwald.
  • 22'
    Obie drużyny grają już w pełnych zestawieniach.
  • 21'
    Nemec obok bramki, krążek przejmuje Gula, który oddaje strzał. Dobijać próbował jeszcze Nemec, ale znów dobrą interwencję zalicza Svensson.
  • 21'
    Welsh wygrywa wznowienie ze środka.
  • 21'
    Jeszcze przez ponad minutę obie drużyny zagrają w liczebnym osłabieniu.
  • 21'
    W pierwszej tercji hokeiści Pasów oddali 12 uderzeń na bramkę, przy 6 celnych strzałach rywali.
  • 20'
    Kończymy pierwszą odsłonę, w której lepsi o jednego gola byli gospodarze. Liczymy na trafienia Pasów już po przerwie.
  • 20'
    Kapica po kontrze trafia w boczną siatkę.
  • 20'
    Z kolei za ostrość w grze dwie karne minuty otrzymuje Osipow.
  • 20'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany Saukko.
  • 19'
    Będzie podwójne wykluczenie.
  • 17'
    Bondaruk i przed siebie odbija Pieriewozczikow. Po chwili nasz bramkarz znów zatrzymuje uderzenie toruńskiego zawodnika.
  • 17'
    Fieofanow do Nowożyłowa na lewo, ale ten nie przejął podania.
  • 16'
    Ignatowicz z niebieskiej uderza w środek bramki, gdzie dobrze ustawiony był Svensson.
  • 16'
    Csamangó, ale krążek po łopatce kija Szkodienki opuszcza taflę.
  • 16'
    Nad poprzeczką uderzył Elomaa. Po chwili krążek odbija się za naszą bramką od bandy i Pieriewozczikow mrozi gumę.
  • 15'
    Akcję Orłowa przerywa Pieriewozczikow.
  • 14'
    Dudaś z bulika, ale trafia w parkany. Po chwili również w osprzęt bramkarza torunian trafia nasz najlepszy strzelec w play-off czyli Emil Oksanen.
  • 13'
    Błąd jednego z toruńskich obrońców, jednak Kapica nie potrafił umieścić krążka w bramce KH Energii.
  • 13'
    Fieofanow z niebieskiej po wznowieniu i łopatką kija próbował zmienić tor lotu krążka Siergiuszkin.
  • 12'
    Z ostrego kąta Kostromitin, ale dobrze ustawiony był Svensson. Po chwili próbował Goodwin, jednak dobrze tym razem spisała się toruńska defensywa.
  • 11'
  • 11'
    Dwójkowa akcja torunian. Szabanow na prawo do Bondaruka, ale we wspaniałym stylu przesunął się Pieriewozczikow, który wyłapał to uderzenie.
  • 10'
    Zamykamy rywali w ich tercji, ale brakuje dokładności w naszych podaniach.
  • 8'
    Tiala z okolic bulika i niepewnie Svensson.
  • 7'
    Nejezchleb do Jeżka, ten uderza ze slotu, ale niestety krążek mija słupek toruńskiej bramki.
  • 6'
    Brynkus spod bandy, ale pewnie do raka łapie Svensson. Walczymy o wyrównanie.
  • 5'
    Kozłow blokuje uderzenie Nejezchleba.
  • 4'
    Po wznowieniu Doherty obił parkany Svenssona.
  • 4'
    Nemec rozciągnął grę do Kapicy, ale ten z bliska trafia wprost w bramkarza.
  • 3'
    Tiala do Saukko, ten wjechał w tercję rywali i oddał strzał, ale zbyt lekko by zaskoczyć Svenssona.
  • 2'
    Doherty z niebieskiej, walka pod bramką Torunia, ale defensorzy miejscowych przejmują krążek.
  • 1'
    1:0 (0:32) - Po wznowieniu strzałem pod poprzeczkę wynik otwiera Siergiuszkin. Niezbyt dobry początek, ale przed nami jeszcze dużo czasu. Gramy dalej!
  • 1'
    Kontra torunian i teraz po strzale Rożkowa, gumę łapie Pieriewozczikow.
  • 1'
    Z niebieskiej Brynkus i do raka łapie Svensson, który od razu wznawia grę.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie gospodarzy.
  • 18:27
    Drużyny są już na tafli i za dosłownie parę sekund nastąpi pierwsze rzucenie krążka.
  • 17:52
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Paweł Breske i Mariusz Smura, a na liniach pomagać im będą Artur Hyliński i Rafał Noworyta.
  • 17:46
    Znamy już również skład drużyny KH Energii Toruń: Svensson (Studziński) – Kozłow, Orłow, Nowożyłow, Fieofanow, Siergiuszkin – Szkodienko, Jaworski, Bondaruk, Szczwanczikow, Szabanow – Smirnow, Kuźniecow, Elomaa, Rożkow,Osipow – Podsiadło, Gusevas, Jaakoka, Olszewski, Dołęga
  • 17:42
    Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejsze spotkanie: Pieriewozczikow (Szczepanik) – Dudáš, Ignatowicz, Brynkus, Welsh, Csamangó – Kostromitin, Saukko, Oksanen, Němec, Tiala – Gutwald, Doherty, Murphy, Goodwin, Kapica – Gula, Šaur, Nejezchleb, Ježek, Franek
  • 17:40
    Witamy z Lodowiska "Tor-Tor", gdzie już o 18:30 Pasy staną przed szansą na awans do półfinału fazy play-off. Aby tak się stało nasza drużyna musi zwyciężyć czwarte spotkanie z KH Energą Toruń. Przypomnijmy, że stan rywalizacji wynosi 3:1 dla Cracovii. Trzymajcie kciuki za 12-krotnych mistrzów Polski i śledźcie naszą relację.