GKS Katowice GKS Katowice
Mecz zakończony Wynik meczu : 1 : 10
0:5 1:3 0:2, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie! A więc sezon zasadniczy kończymy na 6. pozycji, a naszym rywalem w fazie play-off będzie KH Energa Toruń. Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    Dwie karne minuty dla Jeżka za trzymanie.
  • 58'
    1:10 (57:33, 5/4) - Mamy dziesiąte trafienie autorstwa Luke'a Ferrary! Brawo!
  • 55'
    Penalty 4
    Podwójna kara mniejsza dla Marttinena za zagranie wysokim kijem.
  • 53'
    Rywale walczą o honorowe trafienie w tej tercji. Obrona Pasów działa jednak bez zarzutu.
  • 51'
    Jedna z nielicznych okazji GKS-u, ale Pasiut uderza obok słupka.
  • 49'
    Katowiczanie wydają się być już pogodzeni z wysoką porażką i ewidentnie nie mają pomysłu na grę.
  • 48'
    Welsh idealnie obsłużył Goodwina, ale ten w sytuacji sam na sam trafia prosto w bramkarza.
  • 46'
    Murphy przy słupku próbuje trafić bekhendem, ale niestety krążek minął bramkę Katowic.
  • 44'
    Goodwin pod bramkę, ale w pobliżu nie było nikogo, kto mógłby skierować gumę do bramki.
  • 43'
    Nasza gra ani przez chwilę nie zwalnia. Podopieczni trenera Rudolfa Rohaćka ewidentnie mają ochotę na dwucyfrowy rezultat!
  • 41'
    1:9 (40:18) - 18 sekund po wznowieniu gry w trzeciej tercji dziewiąte trafienie dla Pasów zdobywa Kapica! Czy doczekamy się dziesiątego gola?
  • 41'
    Przed nami trzecia tercja. Pasy prowadzą 8:1!
  • 40'
    Syrena kończy drugą odsłonę, w której zdobyliśmy trzy gole przy jednym trafieniu gospodarzy!
  • 39'
    Rohtla z niebieskiej trafia w jednego z naszych defensorów.
  • 38'
    Zakończyło się obustronne wykluczenie, ale teraz z kolei do boksu kar za trzymanie kija przeciwnika odesłany został Gula.
  • 37'
    Welsh obija parkany katowickiego golkipera.
  • 36'
    Z kolei za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Nemec.
  • 36'
    Za zbyteczną ostrość w grze do boksu zostaje odesłany Kruczek.
  • 36'
    1:8 (34:39) - Darcy Murphy po dobitce umieszcza krążek między parkanami Miarki i prowadzimy już 8:1!
  • 35'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 34'
    Fraszko ze slotu, ale parkanem odbija krążek krakowski bramkarz.
  • 33'
    Nasz zawodnik zachował się nieprzepisowo przy poprzedniej akcji i otrzymuje dwie karne minuty.
  • 33'
    Ferrara próbował zmieścić gumę tuż przy prawym słupku, ale tym razem Miarka zachował czujność i zamroził krążek.
  • 32'
    1:7 (31:04) - Krawczyk dograł wzdłuż niebieskiej do Pasiuta, a ten precyzyjnym uderzeniem z daleka umieścił krążek pod poprzeczką bramki Pieriewozczikowa. To pierwszy gol dla gospodarzy w tym spotkaniu.
  • 30'
    GieKsa już w komplecie. Wynik nie uległ zmianie.
  • 28'
    Za grę wysokim kijem dwie karne minuty otrzymuje Wanat. To pierwsze wykluczenie dla gracza rywali.
  • 27'
    Cały czas okupujemy rywali w ich tercji. Katowice wydają się już być pogodzeni z wynikiem.
  • 25'
    0:7 (24:15) - To już siódme trafienie dla Pasów! Pierwszą bramkę w barwach Pasów zdobywa Jewgienij Sołowjow.!
  • 24'
    0:6 (23:08) - Szóste trafienie dla Pasów. Murphy zmieścił krążek tuż przy słupku bramki GKS-u!
  • 23'
    Goodwin zakręcił Skrodziukiem przy linii niebieskiej.
  • 23'
    Csamango ze skrzydła na prawo do Jeżka, a ten huknął z okolic bulika, ale minimalnie niecelnie.
  • 22'
    Dudaś już na lodzie, a więc gramy w komplecie.
  • 21'
    Spokojne pierwsze sekundy meczu. Katowiczanie nie kwapią się do ataku mimo przewagi liczebnej.
  • 21'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie w tej tercji.
  • 21'
    Przed nami druga odsłona. Pasy przez 1:46 sekund zagrają w osłabieniuy. To efekt kary Dudaśa z końcówki I tercji.
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą odsłonę, w której przewaga Pasów nie podlegała żadnej dyskusji.
  • 20'
    Za nadmierną ostrość w grze kare otrzymuje Dudaś.
  • 18'
    Gra w ostatnich minutach tej odsłony nieco się wyrównała.
  • 16'
    Dudaś do Ignatowicza, ten huknął z niebieskiej, ale krążek minął słupek katowickiej bramki.
  • 16'
    Po dłuższej chwili możemy wznowić grę.
  • 15'
    Poruszona bramka Pasów i będzie przerwa w grze ze względu na problemy techniczne.
  • 14'
    Tiala ze slotu obił parkany Miarki.
  • 13'
    Kuronen przedarł się prawą stroną, ale został powstrzymany przez Ignatowicza. Dobra gra w defensywie Pasów.
  • 12'
    Z niebieskiej próbował Krężołek, ale zawodnik GKS-u trafił krążkiem w swojego zawodnika.
  • 11'
    0:5 (10:12) - Kolejne trafienie dla Pasów tym razem zalicza Dudaś. To już piąty gol. Brawo!
  • 9'
    Stjepanow niecelnie obok słupka naszej bramki.
  • 7'
    0:4 (6:54) - Kolejne trafienie w zamieszaniu podbramkowym dla Pasów. Drugiego gola w meczu zdobywa Goodwin. Brawo!
  • 7'
    Katowiczanie prostymi środkami próbują przedostać się pod naszą bramkę i walczyć o zmianę niekorzystnego rezultatu.
  • 5'
    Nastąpiła korekta drugiej bramki dla Pasów. Gola zdobył Jeremy Welsh. Gratulujemy!
  • 5'
    Replace
    Zmiana w bramce GKS-u. Za Śimbocha do gry wchodzi Miarka. To efekt szybko straconych trzech goli.
  • 5'
    3:0 (4:29) - To prawdziwy nokaut po dobitce Murphy'ego mamy już trzy bramki na koncie! Brawo Pasy!
  • 3'
    0:2 (2:47) - Minęło raptem 16 sekund, a już prowadzimy dwoma golami. Krążek bekhendem po dobitce umieścił w bramce Tiala.
  • 3'
    0:1 (2:29) - Idealne nagranie do Goodwina, a ten ze slotu pakuje krążek w okienko bramki Śimbocha. Świetne rozpoczęcie tego spotkania.
  • 2'
    Jeżek do Csamango, ten przejął krążek i walczy w narożniku tafli w tercji GKS-u.
  • 2'
    Pierwsze uderzenie Oksanena broni Śimboch.
  • 1'
    Gra od pierwszych sekund toczy się w naszej tercji. Agresywna gra katowiczan w ataku.
  • 1'
    Będzie jednak powtórzenie wznowienia, które ponownie wygrywają Katowice.
  • 1'
    Wznowienie ze środka dla gospodarzy.
  • 1'
    Drużyny są już na tafli i następuje pierwsze rzucenie krążka.
  • 17:30
    Witamy z małej hali katowickiego "Spodka", gdzie już o 18 zmierzymy się z miejscową "GieKsą" w ostatnim meczu fazy zasadniczej tego sezonu. Pasy walczą o jak najwyższą pozycję przed fazą play-off. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.